Alois místo Sebbyho...?

22. listopadu 2014 v 13:20 | Aware |  Yaoi FF


Pairing: Alois Trancy x Ciel Phantomhive
Anime: Kuroshitsuji
Těšit se můžete na: samozřejmě yaoi, a možná malinko znásilnění...?
Anotace: originální verze této povídky je napsána v mobilu v poznámkách. Ten nápad jako samotný mě napadl v momentě kdy jsem neměla přístup k internetu, ale měla jsem strach že bych to snad zapoměla (ten pocit když začneš něco ťukat do mobilu a psychopaticky se u toho tlemíš xD )... Mno abych se tu moc nevykecávala, tak jen přju aby se vám tahle lehká zvrácenost aspoň trochu líbila a znovu připomínám PLS KOMENTY!!!"Sebastiane, vážně tam musíme jít?" zeptal se Ciel při oblékání zoufale svého komorníka, protož návštěva panství Trancyů ho vážně netěšila.
"Obávám se že musíme, bo-chan."
"Já tam ale nechci! Alois mi určitě bude zase dělat perverzní návrhy..." odmlčel se "...a ty víš že chci jen tebe..." dořekl šeptem hrabě váhavě, načež zrudl a sklopil od svého milence oči.
"Bo-chan, jste vždycky tak roztomilí když říkáte podobné věci." usmál se Sebastian. Naklonil se k jeho obličeji.
"Slibuji vám, že až se vrátíme, tak vám všechno vynahradím..." zavrněl a jemně Cielkovi zkousl ouško. Přejel mu zlehka rty po tváři a až se dostal k jeho rtům, prudce do nich vnikl jazykem. Ciel mu vášnivý polibek divoce oplácel. Automaticky roztáhl nohy, očekával co se bude dít. Pokusil se komorníka stáhnout na postel. Prostě si na něm potřeboval vybít aspoň část své frustrace. Sebastian včas polibek rozpojil, protože cítil jak začína jeho pán být nadržený. Uslyšel nespokojené zamručení, protože jistý mladý hrabě chtěl víc než jen sladký polibek...
"Bo-chan až večer!" řekl mu démon rázně, i když ho Cielkovo polonahé tělo taky dost lákalo, a rád by si to s ním rozdal právě tady a teď. Ale povinnost je povinnost, to přece komorník věděl nejlíp. Zapnul svému pánovi košili, ale předtím ho ještě pohladil po štíhlém bříšku a začal nehtem zlehka dráždit jeho bradavku.
"Nech toho, nebo se neudržím a ty projednou vyzkoušíš jaké to je být uke!" zařval Ciel. Komorník si sedl za ním postel a přitulil se k němu.
"To můžeme klidně někdy vyzkoušet, bo-chan, ale bojím se že teď na to není čas." řekl poměrně lítostivě a ignoroval Ciela který s právě položil hlavu do jeho klína.
"Nemůžu si pomoct... Ale ten Trancy je takovej kazišuk! Kdybysme k němu nešli, tak jsme si mohli užít odpoledne spolu!"
"Tak pojďme, bo-chan... Budeme to mít rychleji za sebou a pořád nám bude zbývat večer..." usměje se kouzelně démon a zvedne šedovlasého do náruče.
"Hele já umím chodit!"
"Já vím... Ale já vám prostě jen rád sahám na zadek." usměje se znova zcela bezelstně. Hrabě se zatváří zlehka otráveně, ale ve skutečnosti mu vůbec nevadí to, že se Sebastianova ruka dotýká místa, kde by ničí ruce sahat neměli. U démona má však Ciel velkou vyjímku, ostatně mu vždycky dovolil se ho dotýkat na místech, kde se ho jiní lidé dotýkat nesmí. Byl to přece jeho milovaný Sebastian, i když by to nikdy nikomu nepřiznal...
Sluha ho donese až ke kočáru, kde ho jako nějakou princezničku položí dovnitř. Kočár se rozjede a Ciel si krátí cestu tím že se ho marně snaží políbit. Sebastian mu ale stále šikovně úhýbá.
Jakmile kočár zastaví před rozlehlím sídlem, nějak blonďatý retard rychle vyletí z hlavní brány a z plných plic zahuláká: "Cielkůůůůů!!!!"
Alois mu skočí kolem krku a začne se smát. Rychle a dravě Ciela políbí, tak aby si démon kterého už zaměstnává Claude nemohl ničeho povšimnout. Blondýn se na něj úchylně ušklíbne a zavrní: " Chyběls mi... Nemůžu se tě dočkat."
Chytne ho za ruku a začne ho táhnout směrem k těžkým dubovým dveřím. Šedovlasý se zoufale ohlédne za svým Sebastianem, ale ten nevnímá okolí. Pouze se snaží vyvléct Claudovi, který ho vleče úplně stejně jako Alois Ciela. Když mu dojde že ho jeho sluha nejspíš nepřijde zachránit, horké slzy se mu vženou do očí. Nesmí brečet... Nenechá přece toho blonďatého zmetka aby si s ním dělal co chce. Když se ale dveře zabouchnou a on už jen vidí jak ho Alois tlačí do nějakého pokoje, nebylo lehké ovládat slzy. Cítí za sebou tvrdou studenou zeď ke které je přitlačený, a také blonďákovo koleno, které si razí cestu mezi jeho stehny. Šedovlasý se ho pokusí ze sebe shodit, ale Alois se drží pevně. Zanedlouho ho povalil na postel která se v pokoji nacházela. Ciel věděl co bude následovat. Slzy které doposud statečně držel se nyní skutáleli po jeho bledých tvářích.
"Ach Cielku, proč pláčeš?" zeptá se blonďák s úšklebkem na tváři.
"Ne...Nechci abys to udělal!"
"Ale noták, Cielku, myslíš si že je fér pouštět do sebe jenom jeho? Navíc kdy máš tak krásný zadek? Uvidíš že se ti to bude líbit-budu hodnej." přesvědčuje ho Alois a putuje k němu v kleče přes postel. V momentu kdy se jeho štíhlá ruka vydá po vnitřní straně šedovláskova stehna, se pokusí o marné zavolání: "Seba..." Trancy ho však umlčí tím že se vpije do jeho rtů. Hrabě ho nedokáže odstrčit, na to se ho drží moc pevně.
"Žádné volání toho tvého sladkého démona nebude. Ten už si užil dost-teď je řada na mně!"
"Nech toho...Prosím!" kňučel Ciel, ale nemohl popřít že by se mu nelíbilo, jak si Alois přes kalhoty hrál s jeho rozkrokem. Jen se modlil aby se mu nepostavil, to by byl konec všech protestů.
"Cielku, dej mi aspoň šanci, třeba budu i lepší než ten tvůj démonek..."
Na to Ciel nemohl zareagovat jinak než lehkým záchvatem smíchu. Něco tak samolibého mu nedalo a on si neodpustl škodolibou poznámku: "Něco mi říká že se ti to nepovede. Víš... Sebastian narozdíl od tebe nemá tam dole žádného... cvrčka..."
To Aloise poněkud naštve, přetáhne Ciela po hlavě polšářem a uraženě zamručí: "Nemyslím si, že ty jsi na tom líp než já." Šedovlasý si vezme druhý polštář, sedne si na Aloise a začne ho dusit.
"Já se ale nepokouším být SEME!
"Zrovna teď to tak celkem vypadá, když sis na mě tak hezky sedl, Cielkuuuu!" zahuhňá z pod polštáře blonďák se smíchem, načež povalí Ciela zpět pod sebe.
"Tak... Teď je to správně. A když už ses tak hezky rozdováděl, mohl bys mě nechat to aspoň zkusit" zaprosí Trancy a hrabě rychle zauvažuje. Mohl by ho nakopnout a rychle utéct, možná by to šlo. Ale on chtěl Sebastiana tak trochu potrestat. Když mě nezachránil... tak se s Aloisem prostě vyspím. Nechám ho žárlit...
Hrabě rezignuje a začne si svlékat košili.
"Ukaž, udělám to. Na tohle jsem čekal hodně dlouho..." Ciel si jen lehne a nechá Aloise zbavit ho oblečení. Jakmile je svlečený, přitáhne si blonďáčka k sobě a vpije se do jeho rtů. Chvíli si jen tak hrajou jazyky ale pak ho šedovlasý přeruší.
"Hele radši si pohnem, protože kdyby nás takhle viděli Sebastian a Claude..." jeho vnitřní část ale docela chce, aby ho Sebastian přistihl s Aloisem v akci...
"Kdyby nás viděli...? Buď by se fascinovaně dívali jak si to jejich zlatíčka rozdávají, anebo by se dokonce přidali." namítl blonďatý, ale stejně nebyl ten typ co by se vyžíval v předehrách, takže neměl problém ji jednoduše přeskočit. Ciel se ani nenadál a už měl v sobě dva Trancyho prsty.
"Páni, šlo to lehce... kdy jste to vy dva naposledy dělali?"
"R-ráno..." odvětil Ciel a následně hlasitě zasténal, protože do něho vnikl další prst.
"Tss... Vy dva se nezdáte! Já tomu démonovi závidím..."
"No tak si záviď... ale už sakra DĚLEJ!"
Šlechtic ho uposlechl, vytáhl z něj prsty a nehradil je svým údem. Začal mučivě pomalu přirážet. Chytil šedovláska a ukradl si jeho rty, takže mu nemohl vycházet vstříc. Měl v plánu ho donutit křičet. Ciel to moc dobře věděl, ale nechtěl se tak ryhle vzdát.
"Při-dej..." zašeptal.
"Cože? Nerozumím!"
Hrabě se snažil nepodlehnout, a tak řekl jen o málo hlasitěji: "Víc!"
To však Aloise neuspokojilo, chtěl aby zařval tak že by to slyšel i Sebastian. Proto své tempo ještě o něco zpomalil a škodolibě řekl šedovláskovi: "Musíš hlasitěj, blbě tě slyším!" Ciel si zkousnul ret, ale když Alois úplně zastavil, už se nedokázal a zařval tak nahlas, že se divil že nespadlo pár obrazů: "Kurva tak už mě šukej víc!"
Na to blonďák slyšel a prudce zrychlil, chtěl to s ním stihnout ještě zezadu, a to dřív než přijde Sebastian, který jeho řev jistě slyšel. Přirážel tak šikovně do toho citlivého místa (jak ho to naučil Claude) že Ciela brzo dohnal k vrcholu. S hlasitým sténáním potřísnil své a blondýnovo bříško. To stažení svalů a pohled na sladkého oddechujícího hraběte udělalo i Aloise.
"Jsi celkem dobrý, na to jakého cvrčka máš!" zatlemil se šedovlasý. Za to si vysloužil kousanec do ramene.
"Tak to dáme ještě zezadu, ne? Nebo snad už nemůžeš?"
"Můžu..." poslušne si klekl Ciel, a jelikož Aloise neviděl, byl opět překvapený když do něj vnikl.
Díky této poloze měl blonďáček mnohem hlubší přístup do Cielkova těla, a dost šikovně toho využíval. Šedovlásek začal sténat skoro okamžitě, Trancy přirážel silně, jako šílený. Oba hlastitě vzdychali. Cítil v Cielkově zadečku svoje čerstvé sperma a to ho hrozně vzrušovalo. Byli tak zabraní do toho vášnivého sexu, že si ani nevšimli jak se dveře pomaloučku otevřeli. Sebastianovi a Claudovi se naskytl nádherný výhled na to co dělali. Bloďák cítil že sám nemá k vrcholu moc daleko, tak začal třít Cielovu erekci v rytmu vlastních přírazů. To byla pro hraběte poslední kapka. Sotva se držící na kolenou zasténal: "Aloisi... už... bu-du!" načež vyvrcholil. Bloďák ho ihned následoval. Vystoupil z něj a oba vyčerpaně padli na postel. Přítomnosti démonů si všimli jen díky Claudovu smíchu když pronášel: "Vidíš, říkal jsem ti že to tak dopadne!" Chlapci na ně vyčerpaně pohlédli, Ciel trochu zrudnul, Alois se vítězoslavně zašklebil. Oba ale dost unavení upadli prakticky hned do hlubokého spánku. Démoni se na sebe podívali.
"Necháme je prospat. A já vyhrál!" řekl Claude svému společníkovi.
"Tak dobře. Víš, já bych od Ciela něco takového neočekával... Takže dnes opravdu vyzkouším jaké je to být uke..." prohlásil trochu sklesle Sebastian, ale ve skutečnosti se na to celkem těšil.
"Příště se vsaď tak abys vyhrál!" chytne ho Claude za ruku a společně odkráčí do vedlejšího pokoje užít si něco tak vášnivého, že to dokáží snad jen opravdoví démoni.

Úplně na závěr lidi, chci jen poznamenat že je možnost že už tenhle víkend nic nepřidám... Pokud to tak opravdu dopadne, tak gomen... Ale za dvě hodiny jdu na Masters of Rock *YEAH*, vrátím se v noci a ráno je RODINNÁ OSLAVA :´((( (budu pěkně zdechlá po těch pár hodinách spánku xD)
A pokud tohle yaoi stálo za hovno, je to tím že nám tady celej den něco vrtají *ZATRACENÁ REKONSTRUKCE!!!* a já se nemůžu soustředit. Tak se mějte a snad se aspoň trochu líbilo. Suteki ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 22. listopadu 2014 v 13:45 | Reagovat

Hahah, nemůžu uvěřit, že jsem to dočetla až do konce :'D No, příště by to chtělo dát pozor na chyby a na překlepy a možná vybrat lepší slova :D

2 Suteki Suteki | 23. listopadu 2014 v 18:50 | Reagovat

[1]:Dík za názor,příště se budu snažit :D. Ale jak říkám, fakt to bylo na rychlo :D

3 nerurin nerurin | E-mail | Web | 25. listopadu 2014 v 19:38 | Reagovat

nahodou to byo dobre, ale spis vtipne to s tim cvrckem ;D ale ty chyby....xDD jinak nic ve zlem ;DD

4 Suteki Suteki | 26. listopadu 2014 v 18:24 | Reagovat

[3]: Lol... S cvrčkem... Myslím že na tom furt byli oba líp než kluci ze třídy... Ach bože, kdy už ti blbci konečně dospějí... xDDD
K těm chybám... Pořád lepší něž napsat místo zvířeti zvýřeti xD

5 takamura-nerurin-miku takamura-nerurin-miku | E-mail | Web | 27. listopadu 2014 v 16:26 | Reagovat

tj xDD ale kupi prece uz trochu povyrostl nemyslis ? :DD (pri fyzice....)ale prece jen si mela nejakou takovou chybu :pp

6 Suteki Suteki | Web | 27. listopadu 2014 v 22:23 | Reagovat

I kdyby povyrostl HODNĚ, stejnè by si nepomohl... Lidem jako on není pomoci =<

7 Sebastian :D Sebastian :D | 1. prosince 2014 v 20:19 | Reagovat

Eh... Zdá se mi to, nebo tady řešíte "velikosti" vašich spolužáku...?

8 Sebastian :D Sebastian :D | 6. prosince 2014 v 15:28 | Reagovat

[Smazaný komentář] Kdybych jí řekl, že nejsem panic, tak by mi nedala pokoj, dokud bychom neměli ***

9 takamura-nerurin-miku takamura-nerurin-miku | E-mail | Web | 7. prosince 2014 v 9:46 | Reagovat

tak to s tebou na 100% souhlasim x)) nj ta aney.....ctes aney !?!!?? i sebas-chan si to mysli xDD

10 Suteki Suteki | 16. prosince 2014 v 15:08 | Reagovat

[9]: Realita bývá krutá. Neru-chan... Nezbývá mi než souhlasit - ale nemůžu za to. Stejně má klid, dokud nepřijede (ale Sebíku, s tím příjezdem si pohni, abych ti neutekla za tím emařem co prodává lístky v kině a v MOR café...)

11 Neru-chan Neru-chan | E-mail | Web | 18. prosince 2014 v 18:56 | Reagovat

Suteki-kun... x))) kolik lidi to jeste bude ?? x´)) a realita neni kruta, to ty jses akorat az moc extrem x´))

12 Glellíček Glellíček | 26. dubna 2015 v 23:23 | Reagovat

No ten Ciel je ale děvka .__. Já chci pokračování, toho Clauda a Sebbyho! :3333

13 Suteki Suteki | 5. května 2015 v 16:35 | Reagovat

[12]: Lepší děvka než flundra xDDDDDD Teď se do ničeho pouštět nebudu, píšu hodnocení Animefestu :D

14 Yumiko Yumiko | Web | 28. října 2015 v 20:34 | Reagovat

[12]: Přesně, přesně, přesně!
Ale opět moc super akorát kvůli tobě mám poslintanou ruku! :-D

15 Suteki Suteki | 30. října 2015 v 14:03 | Reagovat

[14]: To já taky mívám, ale většinou ne u svých povídek... :(
Clauda a Sebbyho plánuju už dlouho, jen nemám správnou náladu :// a vlastně ani nápady... A i kdybych měla nápad, budu pro změnu líná psát, se mnou je to komplikované...
Mimochodem děkuju, jsem ráda, že se povídka líbila!!! ^^

16 Bocchan, který umí číst Bocchan, který umí číst | 13. listopadu 2015 v 20:48 | Reagovat

Wow, je to strašně avsum číst si po nějaké době tvoje povídky :3 (ty časy, kdy se ještě psalo bo-chan)
Kazišuk xD

17 Suteki Suteki | 15. listopadu 2015 v 14:13 | Reagovat

[16]: Tehdy jsem neuměla psát a dokonce ani japonsky *ne, že bych teď uměla*. Ale mně to teď přijde hrozně wtf ty povídky... Jinak velký potlesk, že jsi to přečetl!!! Negramote

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz