Jednou seme

30. listopadu 2014 v 14:43 | Aware |  Yaoi FF
Pairing: Ichigo Kurosaki x Hichigo
Anime: Bleach
Těšit se můžete na: yaoi, a velkej pozor, i shonen-ai
Anotace: Udělala jsem osudovou chybu, a to že jsem se zapojila do jisté soutěže... Úkolem je, napsat co nejlepší povídku na pár Ichigo x Hichigo, ale musí být romantická (což mi u nich přijde jako hnus) a Ichigo musí být seme xD. Každopádně se budu snažit, ale je to komplikované. Navíc teď nejsem v úplně nejlepší náladě, bolí mě hlava a nejspíš jsem odhalila nějakou svou skrytou masochistickou stránku *nevíte, kdy se zahojí popálenina od rozžhaveného vosku???* A aby toho nebylo málo, měla bych začít dělat projekt do společenských věd, na který jsem se včera vybodla. Takže... Končím s výkecy a konečně napíšu to yaoi xD
"Prosííím, Hichi... Miláčku..." žadonil zrzek.
"Ne."
"Proč ne? Proč mě nechceš nechat být aspoň jednou seme... Copak ty nechceš zkusit jaké je to být uke?" přesvědčoval Hichiga.
"Ne. Nejsem žádná holka, abych byl dole."
"Ty máš strach, že jo?" zkusil Ichigo jinou taktiku. "Myslíš si že tě to bude bolet, co? Srabe...."
Na to bělovlásek zareagoval.
"Nebojím se!"
"Tak mi to dokaž. Projednou by tě stejně neubylo..."
Hichigo si povzdechne. "Tak se ukaž, ty seme." Zrzek se vítězoslavně zašklebí, pak ale zvážní a řekne: "Nemusíš mít strach. Nebude tě to bolet."
Pohladí bělovlasého po tváři, a rychle sundá jemu i sobě svršky. Pak spojí jejich rty ve sladký, dlouhý polibek. Hichigovi je divné, proč je zrzek nad ním a ne naopak, nemůže si zvyknout na to že bude uke. Jakmile ho ale Ichigo začne líbat na krku a pokračuje stále níž, přestane to řešit. Když se dostane k jeho bradavce, dráždí ji zoubky a jazykem, přitiskne si hollow ruku k ústům. Ichigo to zbystří a ruku mu odtáhne.
"Chci tě slyšet..."
Ještě chvíli si hraje s jeho bradavkami, když je obě vzruší, sune se dolů. Obdarovává jeho hebkou bledou kůži lehkými kousanci a polibky. Jeho hbitý jazýček zanechává na bělovláskově těle mokrou stopu.
Ichigo cítí zvláštní napětí v těle druhého, až se dostane trochu blíž k podbříšku. Proto se rozhodne moc ho netrápit a rovnou uchopí do ruky jeho mužství. Hollow zasténá. Letmo se dotkne vzušené erekce jazykem, přejede po célé délce ale pak hned pokračuje k bělovláskovu otvoru.
Jazykem navlhčí jeho vstup i své prsty. Pomalu a opatrně jedním prstem vnikne do jeho nitra. Není až tak úzké, jak si původně myslel. Začne s ním pohybovat, vzdychání staršího jsou pro něj jako rajská hudba. Brzy přidá druhý i třetí prst, s přípravou ale nespěchá, slíbil přece Hichigovi, že jej to nebude bolet. Hollow je ale sám docela nedočkavý, vychází Ichigovým prstům vstříct, hlasitě sténá.
"Ichigo... To stačí-už-to udělej..."
Shinigami ho poslechne, prsty vytáhne a pomalinku je nahradí svým údem. Slyší, jak bělovlásek sykne bolestí. Proto počká než se začne pohybovat, dává mu čas na zvyknutí. Když Ichigo cítí, že se trochu uvolňuje, pomalu přirazí do jeho těla. Hollow zasténá, tentokrát ne bolestí, ale slastí. Zrzek zrychluje, oba hlasitě vzdychají. Hichigo odboural poslední zbytky bolesti, teď už si jen užívá to vzrušení. Bylo pro něj zvláštní, že nemusel nic dělat. Cítil že nemá daleko k orgasmu. Ichigo na tom byl stejně.
"Ichi-go miluju tě!" zařval bělovlásek, prohnul se v zádech a vyvrcholil. Ichigo ho hned následoval.
Shinigami vystoupil z jeho těla, sledoval ho, když rozdýchával právě prožitý zážitek.
"Co myslíš?" zeptal se.
"Na to, že to děláš poprvé, jsi celkem ušel..." odpověděl mu s úšklebkem hollow.
"Necháš mě být ještě někdy seme?"
"Jasně, zlato... Být uke není až tak hrozné."
"Tak vidíš." usměje se Ichigo, vezme jeho oblčej do dlaní a políbí ho. "Hichigo... Miluju tě." zašeptal.
"Já vím." pohladí ho. "Hele, Ichi, necháš mě dneska ještě být seme, nebo už nemůžeš?"
"Můžu!" ohradil se, a než se nadál, ocitl se zase zpátky tam, kde obvykle býval. Dole.


Kanrai, vím že romatnika vypadá jinak, ale aspoň to není hard yaoi, které mě u těhle dvou vždycky tak svádí. Takže-nic romantičtějšího ode mě na tento pár nečekej, to by na Jo Dobře bylo moc :DD.
Snad se ti to líbilo. :DD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karllička Karllička | E-mail | Web | 30. listopadu 2014 v 20:52 | Reagovat

mno takže .......

to bylo tak úžasný děkuju a doufám že to brzy napíše i Takamura a já se budu snažit co nejdřív. Ve škole řeknu víc :D
a ještě jednou děkujííííí :*

2 Takamura Takamura | E-mail | Web | 30. listopadu 2014 v 21:57 | Reagovat

wtf ?!?!!??!!? on mel byt ichigo seme ?!?!?! neee x((( k*rva drááát (gomme) to budu muset zase cele prepisovat ?!?!!? neeee x´((( ok tak zitra ti to donesu karlličkooo a pak to ale jeste upravim na blogu x(( super....prepisovat 4 strankove yaoi.... takze vyspim se zase pul hodky pohodááá... x((( jinak fakt luxus suteki-kuuuuun xDDD

3 Suteki Suteki | 1. prosince 2014 v 14:51 | Reagovat

[1]: Dík... Ale Neru-chan to má lepší

[2]: Na přepis už kašli prosimtě....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz