Navždy

19. listopadu 2014 v 18:19 | Aware |  Yaoi FF
Pairing: Ulquiorra Schiffer x Grimmjow Jeagerjacques
Anime: Bleach
Těšit se můžete na: yaoi, shonen-ai, romantika,
Anotace: Tohle je moje první yaoi povídka... Nevím co se z toho vyvrbí, no ale doufejme že se to bude dát číst. Asi to bude i dost krátké, nemám náladu se rozepisovat. Mno takže k povídce: jak donutit Ulquiho aby s vámi zůstal navždy? Grimm na to našel jednoduchý způsob... :PP


Grimmjow zlehka hladí vlasy drobného Ulquiorry. Bílí písek pouště Hueco Munda tiše vane v lehkém větru kolem nich. Na temné noční obloze svítí bledý měsíc a ozařuje svým klidným světlem jejich tváře.
"Víš... Ulquiorro mám špatný pocit." zašeptá tiše modrovlaý arrancar do ouška svého milence.
"A proč?" zeptá se ho černovlásek překvapeně.
"Mám strach že... že ode mě odejdeš..."
"Proč si to myslíš?" dokořán otevře Ulquiorra své oči, a vypadá při tom opravdu roztomile.
"Ta noc, měsíc... a ty... to všechno je až moc nádherné na to aby to vydrželo."
"Bože..." zasměje se Ulquiorra rozpačitě. "Toho se nesmíš bát Grimmjow." pokusí se ho uklidnit a zlehka mu přehodí jednu štíhlou ruku okolo ramene.
"Ulquiorro - slib že se mnou zůstaneš navždy."
"Jak ti můžu slíbit něco tak strašně moc dopředu?" zavrtí černovlásek hlavou.
"Prostě mi to sllib Jestli mě miluješ tak mi to slib."
"Miluju tě. Ale tohle ti neslíbím."
Kočičí arrancar se zvedne, na tváři mu hraje vcelku pobavený úsměv.
"Tak tě budu muset přinutit!" řekne mu morovlasý a povalí sedícího Ulquiorru do písku.
"Grimmjow!" sykne černovlasý podrážděně, když z něho začne jeho milenec strhávat oblečení.
"Tady ne! Vždyť nás někdo uvidí!" šeptá k němu s náznakem hysterie v hlase.
"No tak ať vidí. A my mu ukážeme show..." prohlásí Grimmjow a nedokáže skrýt ten perverzní škleb který se usadil na jeho tváři. Políbí Ulquiorru na rty. Snaží se dostat hloběj do jeho úst, jednou rukou si ho přidržuje. Ta druhá mezitím putuje dolů po Ulquiorrově vypracovanbé hrudi. Nehtem mu zlehka stiskne bradavku a cítí jak Ulquiorra v jeho rtech utišil tichý sten. Grimmjow se přesune z jeho rtů níž, motýlími polibky putuje krku, přes hruď. Pozornou péči věnuje modrovlásek jeho bradavkám. Netopýří arrancar se pokouší své steny utišit rukou ale tak úplně se mu to nedaří.
"Líbí?" zeptá se modrovlasy kocourek svého miláčka, i když jeho tvář i steny prozrazují svoje. Černovlasý mu na to jen něco nesrozumitelného odpoví, proto Grimmjow pokračuje níž. Jemně líbá každý kousíček jeho bledé a hebké kůže. Když se Grimmjow dostane k jeho podbříšku, pokusí se ho drobný arrancar odstrčit.
"Prosím Grimmjow" Tady to nedě...." zlomí se mu hlas, když modrovlásek vezme do pusy jeho chloubu a začne ji jazykem dráždit. Ulquiorra ležící na bílém písku zavzdychá. Přestane se starat o to že je někdo uvidí a radši se nechává unášet tím co se s ním právě děje. Proto také poměrně zklamaně zamručí když najednou laskání přestane. Nemusí ale ani čekat dlouho a už pocítí, jak si jeden štíhlí prst pozvolna razí cestu do jeho těla. Grimm ve snaze ho trošku potrápit si v něm hraje pouze tím jedním prstem. To však černovlasému netopýrkovi ani náhodou nestačí. Když mu začne vycházet vstříc, pozná modrovlasý že už je možná čas přestat ho chudáka trápit, a tak přidá další dva prsty. Tím Ulquiorru konečně uspokojí, a ten pod ním začne opět sténat. Prsty v něm roztahuje, krčí, užívá si jak vzrušeně se druhý tváří. Jakmile má pocit že už by snad mohla dosavadní příprava stačit, prsty z něj vytáhne a nahradí je svým údem. Nato mu je odpověděno silným, hlasitým zasténáním. Grimmjow se pohybuje nejprve pomalu, pak trochu přidá na tempu, ale to jeho nahlas sténajícímu miláčkovi nestačí. Netrvá ani dlouho a už z jeho rtů unikne tichá prosba:
"Prosím... Víc..."
Kočičí arrancar ho uposlechne. S potěšeným úšklebkem přidá, tvrdě přiráží do černoláskova těla. Jak miluje když ho Ulquiorra prosí o víc... Má při tom pocit že je k němu naprosto oddaný, a to dělá jeho egu opravdu dobře.
Oba espadové vzdychají, navzájem si dopřávají úžasné pocity vzrušení. Ulquiorra ví že sám už nemá k vrcholu nijak daleko. Cítil to napětí ve svém klíně, když se modrovlasý otřel o jeho prostatu, téměř vykřikne slastí a následně vyvrcholí. Grimmjow nevydrží stáhnutí svalů svého milence a zaplní jeho nitro horkým spermatem. Vystoupí z něho a lehne si do písku vedle něj. Oba vydýchávají poslední zbytky právě prožité slasti. Černovlasý se natáhne a něžně políbí kočičího arrancara.
"Grimmjow..." zašeptá k němu "Slibuju ti, že s tebou zůstanu navždy."
"No vidíš-" usměje se modrovlasý vítězoslavným úsměvem. "Já věděl že mi to nakonec řekneš, když dostanu možnost tě takhle udělat..."
"Ty jeden!" zamračí se se smíchem Ulquiorra ale nevypadá že by mu to snad nějak zvlášť vadilo. Jeho milenec si přitáhne jeho obličej ke svému a políbí ho. Jakmile rozpojili své rty, zašeptal: "Děkuju. Děkuju že tu se mnou zůstaneš navždy, protože dokud jsi tu ty, tak má můj život aspoň trochu smysl. Miluju tě."
"Taky tě miluju..." usměje se unaveně černovlásek, načež upadne do hlubokého spánku...


Ehm... Tak doufám že to aspoň trošku stálo za snahu si to přečíst. Jinak... Je to kratší něž jsem si myslela, ale co už. Budu doufat aspoň v trochu enjoy, a nebojte se psát komentáře, nejsem ten typ co nesnese kritiku. Díks ;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YAOISTKA YAOISTKA | 21. listopadu 2014 v 19:54 | Reagovat

Tohle je fakt tvoje první yaoi??? Wow... Jsi dobrá! Jenom škoda že jsi u povídek nedala perex, bylo by to přehlednější. Jinak fakt smekám klobouk já bych takové yaoi nenapsala a už vůbec ne napoprvé :D

2 Karma Karma | 19. února 2016 v 4:30 | Reagovat

Na první yaoi povídku to je dobré. Sice taková spíš PWP povídka, ale dobrá jen by to chtělo psát i jinak situované povídky a rozhodně se zlepšovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz