Nědělní nuda

20. listopadu 2014 v 23:04 | Aware |  Yaoi FF

Pairing: Sebastian Michaelis x Ciel Phantomhive
Anime: Kuroshitsuji
Těšit se můžete na: yaoi, úchylné nápady Cielka *muheheh*
Anotace: Nyááá! Sorry Cieli, sorry... Hele já vím že jsem z tebe udělala celkem úchylnýho chlapečka (ze Sebbyho ještě úchylnějšího pedofila -,-"). Ale náhodou by tobylo super kdyby se to stalo v reál Kuroshitsuji *slintání na monitor* Sice to není pořád nic závratného, ale snažím se. Tentokrát jsem se rozhodla napsat yaoi na svůj oblíbený pár z Kuroshitsuji-ano vím že je Ciel malej, ale to pro mně nic neznamená! Prostě jsou se Sebíkem až moc kawaii *u* Takže ono to celkově je o tom že je Ciel znuděnej (stejně jako já) a požádá Sebastiana aby ho... zabavil... *chtěla říct ošukal, ale nechce se jí to přiznávat xD* Sice vím že to přidávám pozdě, ale obávám se že s tím už nic nenadělám :D...
Ciel Phantomhive seděl v křesle ve svém panství a roztržitě houpal nohama. Byla neděle a v sídle se opravdu nic nědělo. Prohrábl si vlasy a snažil se přijít na nějaký způsob pro zabití času. Po chvíli se mu v hlavičce urodil zajímavý nápad, a na tváři se mu rozlil perverzní úsměv....
"Sebastiane!" zařval a jeho démoní sluha byl vmžiku u něj.
"Děje se něco, bo-chan?" zeptá se ho s podivným leskem v očích.
"Sebastiane..." prohlásí stále ještě s tím úchylným pohledem.
"Nudím se... Zabav mě nějak..." zasvítí mu očka, pomalu roztáhne nohy od sebe a Sebastian tak ihned pochopí, co po něm jeho mladý pán chce.
"Opravdu? Tak potom doufám že se už nebudete nudit..." ušklíbne se černovlasý stejně perverzně jako předtím Ciel, a pomalu k mladšímu zamíří. Klekne si a začne mu stahovat kalhoty. Obratně rukou vzruší erekci svého pána, a pak ho začne nehtem palce zlehka dráždit. Šedovláskovi unikne z úst slabý sten.
"Líbí?" zeptá se zvědavě ďábelský komorník.
"Hmm..." dostane se mu poměrně neurčité odpovědi. Následně se Ciel zapře do křesla a zavře oči. Sebastian klečící u jeho rozkroku si neodpustí potěšený úsměv, když odtáhne ruku od Cielkova mužství a ten nespokojeně zakňučí. Nestihne si ale ani postěžovat a démon si ho už bere pusou. Unikne mu překvapený, ale i vzrušený sten.
"Se-Sebastiane..." řekne slabě mezi steny, jakmile začne Sebastian pohybovat hlavou. Mladý hrabě musí uznat že jeho komorník má opravdu šikovný jazýček. Cielovi stačí velice málo k tomu aby vyvrcholil do pusy svého komorníka. Jen co vydýchá svůj právě prožitý orgasmus, na tvářičce se mu usadí znovu ten šibalský výraz a řekne: "No vidíš co dokážeš když se snažíš! Ale stejně už mě to nebaví. Nevymyslíš nic lepšího?" načež si provokativně přejede štíhlou rukou po vnitřní straně svého odhaleného stehna.
"Myslím že ano bo-chan... Snad vás to nebude moc bolet." prohlásí a už cestou k posteli ho svléká. Nahého ho položí a spojí jejich rty do hravého polibku. Když se pro nedostatek kyslíku odtáhnou, pokračuje jemnými polibky přes krk a neodpustí si olíznutí jeho krční tepny. Slyší jak mu rychle tepe srdce. Potěší ho představa že to srdce momentálně buší jen pro něj. Přejde přes klíční kosti až k jeho bradavkám. Začne jazykem vzrušvat jednu bradavku, brzy zapojí i zuby, hned na to však Ciel pod ním vyjekne.
"Buď tak hodný a nekousej, pořád jsi démon. Bolí to!" zastěžuje si na démonovi ostré zoubky.
"Omlouvám se bo-chan..." řekne černovlasý a raději se začne sunout jazykem dál. Šedovlasý neudrží další sten když se Sebastian přiblíží k jeho vstupu. Na chvíli se sluha odtáhne, aby se mohl zbavit vlastního oblečení, což mu ale nezabere skoro žádný čas. Rád by sice svého pána trochu potrápil, ale to nahé, vyzývavé tělíčko mu to nedovolí. Chtěl by být co nejdříve zpátky u něj. Ciel se také nespokojeně mračí, protože jeho "zábava" musela přrušit své vzrušující počínání.
Naštěstí je ale Sebastian, tentokrát už zbaven kalhot které mu byli poslední chvíle příliš těsné, brzy zpátky.
Otočí si mladšího aby měl lepší přístup do jeho těla, a pak se vrátí tam kde přestal. Nejdříve nasliní jazykem jeho otvor a své prsty. Potom jedním prstem vnikne do Cielkova úzkého nitra. Ten zasténá, trochu bolestí, ale spíše slastí. Postupně do něj vniká druhý i třetí prst, opatrně s nimi pohybuje. Hrabě se díky sluhově péči víc a víc uvolňuje a proto to pro něj přestává být bolestivé. Když má démon pocit, že by Cielkova příprava mohla stačit, vnikne do něj svým údem. Ciel zasténá, překvapený bolestí, ale po chvilce si zvykne a Sebastian se začíná pomalinku pohybovat,ale neprotahuje to. Nemá v úmyslu nechat svého pána prosit o víc, i když by se mu to vpodstatě líbilo. Proto do toho drobného tělíčka pod sebou začne přirážet rychlej a rychlej. Ne tak aby mu to ublížilo, ale aby Ciel aspoň trochu cítil bolest. Vypadá to ale, že i když ho to trochu bolí, tak si to užívá. Jeho steny jsou tak hlasité že má démon strach z toho že vzbudí ostatní služebnictvo. Sám ale musel tišit nejeden sten který se pokusil vydrat z jeho úst.
V momentě kdy začne šedovlásek sám přirážet oproti tělu staršího, cítí, že nemá k vrcholu moc daleko. Pokusí se ještě vydržet, ale když se černovlasý otře o jeho prostatu, všechny jeho snahy jsou marné. Vyvrcholí a potřísní svým spermatem bílé saténové povlečení postele. Sebastian ho následuje již po pár posledních přírazech. Ciel, vyčerpaný a rozdýchávající orgasmus, leží na posteli. Jeho komorník se natáhne vedle něho a sladce se usměje.
"Jste s mým výkonem spokojený, bo-chan?" zeptá se.
"Ano..." odpoví mu Ciel unaveně. Poslední co stačí udělat než usne je to, že chytí Sebastiana za ruku a zašeptá: "Neodcházej..."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yumiko Yumiko | Web | 28. října 2015 v 20:10 | Reagovat

Le perverzně se úsmívá. Výborně, výborně, konečně Ciel jak by se mi mohl líbit :-D

2 Suteki Suteki | 30. října 2015 v 14:00 | Reagovat

[1]: Jo, Ciel prostě musí být malý úchylák. V Kuroshitsuji musí být úchylní úplně všichni, a ono i když se to nezdá, tak i ten Ciel má savé momenty, hlavně v manze v kapitole 69 *ne, nedělám si srandu xD*

3 Yumiko Yumiko | Web | 16. prosince 2015 v 10:21 | Reagovat

Ono druhá edice měla být yaoi...
Alois x Ciel
Claude x Sebastian...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz