Sny vs. realita

27. listopadu 2014 v 17:43 | Aware |  Yaoi FF

Pairing: Ichigo Kurosaki x Grimmjow Jeagerjacques
Anime: Bleach
Těšit se můžete na: hard yaoi, šílené sny a zmateného Ichiga
Anotace: Mno... Takže originální a nedopsaná verze této povídky pochází z dodávky, kterou jsem jela do Itálie. Usnula jsem někdy ve dvě ráno a pak se mi zdál takový krátky šílený sen. Zdálo se mi že nějaká modrá kočka stála na poli a žrala tam jahody... Divný... A samozřejmě hned po probuzení jsem si vzpoměla na Grimmíka a Ichiga. Proto jsem si řekla že místo zbytečného spánku radši napíšu yaoi. Tady ho máte ;)


Ichigo spal zachumlaný pod dekou a tiše si mumlal něco ze spaní. Grimmjow ho přitom pobaveně sledoval, bradu podepřenou jednou rukou, toudruhou drbal zrzečka ve vlasech.
"Co se ti to proboha zdá?" ptá se se smíchem spícího. "Mrmleš si tady ze spaní už dobrých deset minut... To musíš mít asi hodně šílenej sen!"
Ichigo opět něco zamumlá, tentokrát Grimm matně rozezná slova kočka, a nejez.
"Ichigo, Ichigo, Ichigo... ty seš mi takovej blázen..." zašeptá jeho směrem. Po chvíli ale Ichigo zcela zřetelně zařve: "Nech mě bejt ty modrá potvoro!" načež sletí z postele a náŕazem o tvrdou podlahu se probudí. Grimmjow se válí po posteli v absolutním výtlemu, zatímco Ichigo se dezorientovaně sbírá ze země.
"Ty seš debil!"
"Co je? Kde to jsem?" otáže se zrzek ospale a zmateně, ani neotevře oči.
"Jsi u mě doba, blbe." oznámí mu Grimm suše.
"Eh... A co tu jako dělám?"
"Mno... moji rodiče odjeli na víkend pryč, a ty sis chtěl zašukat, tak jsi šel spát ke mně?" odhadl vcelku pobaveně a přitáhne si Ichiga trochu blíž. Zrzečka tím trochu vyděsí a tak konečně otevře oči. Pohled mu spadne na Grimma, který je pouze ve spodkách. Při tom pohledu zrudne a zakřičí: "Ty seš ta modrá kočka, o který se mi zdálo!!!"
Grimm po něm šlehne pohledem, jasně prozrazující větu: " Z kterýho ústavu jsi utek?" a Ichigo jenž se jako kouzlem probral z rozespalosti začne panikařit a blábolit nesmysli.
"Hej... Uklidni se zlato!" řekne mu Grimm a obejme ho kolem ramen. Zrzek se nechápavě odtáhne.
"Nech mě bejt ty úchyle!"
Grimmjow se jen pobavěně zašklebí nad zmateností svého miláčka a znovu ho obejme,
"Co je s tebou? Ještě před chvílí si pode mnou sténal jako malá holčička a teď nechceš?"
Patrně dost vyšokovaný Ichigo vyvalí oči a zaprotestuje: "Nene, to není pravda!"
Modrovlasý jen zavrtí hlavou že je to docela zvláštní; Ichigovi se zdá jeden retardovaný sen a hned je z toho tak vedle...
Povalí Ichiga pod sebe, jednou rukou mu vjede do vlasů a tou druhou si ho přidržuje.
"Tak mi teda proboha řeknu, o čem se ti zdálo, zlati..." uchechtné se modrovlasý a pokusí se mu přetáhnout přes hlavu triko. Zrzek jehi otázku neregistruje, a pokusí se bránit.
"Sakra nech mě bejt, ty seš ta modrá kočka!"
"Tak modrá kočka jo? Potom teda nech kočičku, ať si trošku pohraje..." prohlásí á zlehka ho políbí do koutku úst. Ichigo by nejspíš něco namítal, ale modrovlásek se rychle přesune na rty a vnikne do nich jazýčkem, aby ho umlčel. Chvíli máchá rukama ve vzduchu, ale pak se na to vykašla a raději Grimmjowa obejme, aby jejich polibej prodloužil.
Za chvíli polibek rozpojí a Grimmjow si rýpne: "Tak ono se to jahůdce přece jen líbí!"
Ichiga ta poznámka o jahodě naštve. Nakopne staršího do rozkroku, a to docela silně. Modrovlasý zaskučí: "Ty zmetku... Tuhla část těla budu ještě potřebovat!" a začne jej líbat na krku. Zpočátku to vypadá celkem nevinně, ale když se odtáhne, má zrzeček na krku několik obrovských cucfleků.
"Hehe... A klidně si nos rolák... V létě když jsou venku čtyřicítky, to nikomu nebude divné..."
"Ty modrovlasej upíre!"
"Ichigo sleduj... Už jsi zase skoro v normálu! Minimálně ti tak nestaší ve věži jako před deseti minutama." zauvažuje.
"Asi jo... Ale jsem celkem unavenej, tak si pohni, ať z toho něco mám."
"A to si myslíš že něco bude, když jsi mě tak nakopl?"
"Ano myslim..." usměje se Ichigo rozkošně.
"Dobře... Ale na oplátku taky něco chci!" řekl rozhodně modrovlasý.
"A co to jako bude?" ujišťoval se Ichigo, i když nejspíš tušil co po něm starší chce.
"Notááák... Ty moc dobře víš!"
Takže je to opravdu tak jak jsem si myslel. Prase!" houkl źrzek naoko pohoršeně a jal se Grimmovi stahovat spodky. Když osvobodil jeho erekci, nejdřív na ní jen zlehka zapracoval prsty, provokativně ho hladil a dráždil. Tím si jej vzrušil. Když uslyšel první tiché steny, jazýčkem se dotkl žaludu a pokračovat po celé délce jeho mužství. Potom už zapojil i zoubky, hrá si s ním, vyžíval se v jeho stenech. Až vzal do pusy celý jeho úd, přestal se Grimmjow ovládat, chytil zrzkovu hlavu a začal sám řídit tempo. Stále ovšem neměl dost a nakonec ještě přirážel oproti Ichigově puse. Musel uznat, že měl opravdu šikovný jazýček. Po chvíli Grimmjow jeho vzrušující péči nevydržel a s výkřikem se mu udělal do pusy. Ichigo všechnu slanou tekutinu spolkl a pak se nátáhl k červenajícímu se Grimmovi, aby mu věnoval polibek s vlastní příchutí. Provokativně se na Ichiga usmál a řekl mu: "Teda Ichigo... Ze všech holek které jsem kdy měl to ty umíš zaručeně nejlíp."
"Holek?!?!?!" zařval vztekle. "Co tím jako chceš říct?"
"Ale vůbec nic, ty moje sladké uke" poslal mu vzdušný polibek, ale za chvíli už si třel zarudlý flek na tváři, který tam zanechala Ichigova ruka.
"Hele... Teď jsem ja udělal tebe, tak bychom si to mohli prohodit ne???"
"Ale samozřejmě moje sladké uke, tak já padám nahoru." zachechtal se Grimmjow a sedl si na Ichiga.
"Slez, jsi hrozně těžkej! A jestli to chceš dělat, tak si pohni nebo tady usnu..." zamrmal zrzek a na důkaz své pravdomluvnosti si hluboce zívnul.
"Tím mi snad naznačuješ, abych přeskočil všechny ty k smrti nudné události ve stylu předehry a šel rovnou na věc?" otázal se modrovlasý a začal svému milenci sundávat triko.
"Panejo-na takového blba js celkem chápavý..." rýpnul si Ichigo a tentokrát to byl onkomu přistála facka.
"No jen abych ti neroztrhal zadek."
"dělej si co chceš, hlavně rychle, protože z těch tvých otravných keců už opravdu usínám." poznamenal mladší suše.
"Že jsy to ty..." svlékl mu kalhoty. Bez varování do něj strčil ukazováček a prostředníček. Ten zasténal bolestí, protože nečekal že Grimmjow tak rychle splní jeho přání. Nedal mu ani pořádě čas na zvyknútí a přidal další dva prsty. pohybovat jimi začal okamžitě. Kňučel z toho, jak jej uvnitř těla pálilo, jeho svaly se samy od sebe stahovaly.
"Ichi, být tebou tak se uvolním... Jinak tě to bude ještě hodně bolet..."
Mladší zaúpěl, když v něm rychle hýbal všemi prsty. Neprotahoval už dál přípravu a jen co cítil že se zrzkovonitro trochu roztáhlo, vytáhl prsty a nahradil je svou erekcí. Hned začal zprudka přirážet, ignoroval to že Ichigovi vhrkly do očí slzy. jako smyslu zbavený se pohyboval v tom těle pod sebou. Zrzek cítil bolest, ale i vzrušení. Zatím to bylo poprvé co to s Grimmem dělal tak tvrdě. I když ho ta rychlost vyčerpávala, poiťoval slast. A stejně na tom byl i modrovlasý. Oba vzdychali, Ichigo mu začal nenasytně vycházet vstříct, jejich hlasité steny plnili místnost. Když mladší z výkřikem vyvrcholil, začal dýchat přerývaně, jako po astmatickém záchvatu. Grimmjow ho ihned následoval. Vystoupil z jeho těla, a unaveně si vedle něj lehl. Ichigo vidě, že kromě spermatu jeho milence z něj vytéká i trocha krve.
"Podívej... Krvácím." řekl mu vyčerpaně.
"Neboj, zítra tě budu nosit na zádech..." prohlásil Grimmjow a pak oba upadli do hlubokého spánku.


Uhhh... Tahle povídka se mi asi v půlce celá vymazala. Proč já blbec si nenechala zapnuté automatické ukládání?!? No nic teď už je stejně pozdě, nějak jsem to napsala. PŘIPOMÍNÁM: CHCI KOMENTÁŘE!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Craaazy yaoist Craaazy yaoist | 27. listopadu 2014 v 19:05 | Reagovat

Supéér :DD
Sice na hard yaoi nejsem, ale tohle bylo docela hezký ;))

2 makki makki | 5. března 2015 v 20:09 | Reagovat

Moc pěkné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz