Spoutáni

29. listopadu 2014 v 11:09 | Aware |  Yaoi FF
Pairing: Light x Ryuuzaki
Anime: Death note
Těšit se můžete na: Ačkoliv to zní jako SM, tak to SM není only yaoi a shonen-ai :D
Anotace: Toto je povídka na přání pro Máája-chan... Chtěla něco krátkého a romantického... Tak doufám že se jí bude líbit (ale nejen jí). Jinak-vím že ji přidávám poměrně pozdě ale neměla jsem čas, byla jsem ráda za to že jsem nedávno zveřejnila yaoi na Bleach... To je tak když se vám přestavuje byt a vy nevíte kde máte notebook xD.Light ležel značně otráveně v posteli, a poslouchal tiché oddechování černovlasého mladíka vedle sebe. Znovu a znovu si prohlížel pouto, které bylo připnuté k jeho ruce. Nevěděl, proč přávě sdílí postel s mužem. Ale už mu došlo, že za tu dobu, co s Ryuuzakim tráví 24 hodin denně, k němu začal něco cítit. Nesčetněkrát ho nenápadně sledoval při převlékání. Nesčetněkrát se od něj musel oáčet, aby se ovládl.
"Lighte?" ozval se rozespalý hlas. Trhl sebou.
"Co je?"
"Ty nespíš?" zeptal se Ryuuzaki.
"Ne... Nemůžu usnout."
"A nechtěl bys něco dělat?" posadí se zprudka, a stáhne mu peřinu. LIght je otázkou tohoto typu celkem zaražen. Není si jist, jestli po něm chce. Je možné že si Ryuuzaki chtěl dát pouze půlnoční svačinku nebo něco takového. Nebylo by moudré ho hned políbit.
"Co jako" zkusí to hnědovlasý opatrně.
"Nevím. Co bys chtěl?"
Chtěl bych tě líbat... pomyslí si Light, ale samozřejmě mlčí.
"Je mi to jedno." prohrábne s neurčitě vlasy a zatváří se velice roztomile.
"Takže jedno? V tom případě to necej na mně..."
Černovlasý zvedne ruku, na které je druhý konec pouta a přitáhne si ho blíž k sobě. Light se pro sebe potěšeně usměje a nechá se starším obejmout. Užívá si to, jak se zlehka dotýká jeho tváře, automaticky pootevře rty, když se do nich Ruuzaki vpije.
Za chvilku jeden druhého zbavuje oblečení. Jakmile jsou oba nazí, začnou navzájem zkoumat svá těla, tváří se, jakoby je viděli poprvé. Ve skutečnosti už ale znají každý kousíček.
Černovlásek se dotkne jeho krku, pak jazýčkem sjede až k bradavce. Přisaje se na ni rty, trochu do ní kousne a vzruší ji. To samé udělá s druhou, a pak kousavými polibky pokračuje dolů po hrudi a vypracovaném břichu až k podbříšku.
Hnědovlasý vzdychne, a dává tím staršímu jasně najevo, kde jeho péči potřebuje. Ryuuzaki ale schválně úplně přeskočí jeho značně vzrušené mužství, a místo toho mu roztáhne nohy. Po vnitřní straně Lightových stehen pomalinku přejíždí jazykem a rty směrem k jeho otvoru. Když se k jeho vstupu dostane, mladší tiše zasténá: "Ryuuzaki... už to udělej..."
Na to mu černovlasý odpoví tím, že natáhne ruku k Lightovu obličeji. Opět se ozve zacinkání pout. Light vezme do pusy tři jeho prsty a začne se jim zoubky a jazkem věnovat. Jakmile jsou dostatečně nasliněny, vytáhne prsty z jeho úst, a jedním pomalu vnikne do jeho těla. Hned z jeho vcelk úzkého nitra pozná že je panic. Začne s prstem pomalu pohybovat, nemá v úmyslu, aby to Lighta bolelo. Light - který je sténající a docela uvolněný, se začne rychle poddávat, a tak Ryuuzaki přidá druhý prst. Pro mladšího jsou tyto pocity zcela nové. Nechápal na co si mohly holky stěžovat. \být dole bylo mnohem víc vzrušující než být nahoře. Zcela se poddal černovláskově péči, užíval si zo, když do něj vnikl i třetím prstem. Ryuuzakho bavilo hrát si v jeho úžasném, teplém nitru. Cítil ale, že už bude připravený dost, a tak prsty pomalu vytáhl a nahradil je svou erekcí. Mladší zasténal, veškerou bolest přebíjela slast. Černovasý počkal než si zvykne, a pak teprve začal přirážet. Pro oba to bylo velice vzrušující. Brzy Light sténal tak, že se chvílemi sám obával, ža vzbud Misu nebo někoho z vyšetřujícího týmu. Nedokázal si představit, jak by se tvářil kdokoliv, kdo by je takto viděl. Přestal se tím ale zaobírat, a radši si Ryuuzakiho přitáhl, aby mohl v jeho rtech tišit vlastní steny. Stařší dost zrychlil, nyní se pokoušel najít hnědovláskovu prostatu. Až se mu to povedlo, opakovně se o ni třel a tak dohnal Lighta k vrcholu. Sám ho následoval už po pár přírazech.
Ryuuzaki vystoupil z Lightova těla a otočil si ho tak, aby mu viděl do očí.
"Tohle si ještě někdy zopákneme, že jo?" vyvalil detektiv své černé oči.
"Klidně... Ostatně - jsme spoutáni velmi silným poutem" usmál se a naposledy zacinkal kovovými pouty.

Inspektor Yagami a Watari sledovali právě pořízený video záznam z pokoje kde "spali" Light a Ryuuzaki. Oči i pusu měli otevřené dokořán nad tím, co se tam dělo.
"Myslíte si že Ryuuzaki zapoměl na kamery?" optal se Watari.
"Pochybuji. Podle mě celou dobu věděl, že to bude natočené bezpečnostními kamerami v jejich pokoji." odpověděl mu na to.
"Asi ano. Já bych to moc neřešil... Jsou mladí."
"To ano. Ale Mise to neřekneme."
"Radši ne..." souhlasil Watari a pro jistotu nahrávku smazal.

Jinak... Vím že ten obrázek nesouvisí, ale byl strašně kawaii :33
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DoZ DoZ | Web | 29. listopadu 2014 v 11:14 | Reagovat

Hezkje blog :) prosím hlasovala bys pro mě tady Doz s like a champion ? :) Moc děkuju !!! Hlasuje se v komentářích ;) :) http://selenag.blog.cz/1411/1-year-with-selenag-big-competition-2st-round#komentare

2 DoZ DoZ | Web | 29. listopadu 2014 v 11:14 | Reagovat

hlasuje se v anketě ne v komentářích... popletl jsem to... :D

3 Máája Máája | 30. listopadu 2014 v 12:13 | Reagovat

Páni... Přesně to co jsem chtěla, děkuju :DD Jsi šikula :DD

4 Suteki Suteki | 30. listopadu 2014 v 14:58 | Reagovat

[1]:Jo, klidně budu hlasovat :D

[3]:Tak dík no... Prej šikula xD To zní docela úchylně xD

5 Ayame Aikawa Ayame Aikawa | 1. prosince 2014 v 14:20 | Reagovat

Docela fajn. Píšeš i něco Elfen Lied?
Jestli něco napíšeš budu ráda.

THNX °-°

6 Suteki Suteki | 1. prosince 2014 v 14:53 | Reagovat

[5]: Jo, mohla bych :DD
Ale momtálně není čas, ještě mám něco rozdělaného... Možná později :D

7 Ayame Aikawa Ayame Aikawa | 1. prosince 2014 v 15:09 | Reagovat

ok ale jinak máš super povídky

8 Suteki Suteki | Web | 2. prosince 2014 v 20:57 | Reagovat

[7]: Dík... Tak kdybys chtěla něco na Elfen Lied (jako něco spešl) tak napiš ;))

9 Glellíček Glellíček | 26. dubna 2015 v 23:28 | Reagovat

Light je uke! Light je uke! *.* Lojzíku, ty mě vždycky umíš potěšit :333 Proč všichni dělají ukeho z Ryuuzakiho? :'(

10 Suteki Suteki | 5. května 2015 v 16:34 | Reagovat

[9]: Nevím ale Light jako uke se mi taky páčí :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz