Anime vhodné pro rodiče

7. prosince 2014 v 20:04 | Aware |  Su-chan kecá
Dneska jsem se dívala na anime, a opět se mi od rodičů dostalo komentáře typu: Už se zase díváš na ty svoje japonské kreslené blbosti???
Je docela možné, že něco podobného prožíváte. Nebaví vás, jak po vás rodiče pořád křičí, že sledujete animované pohádky a utrácíte za komiksy, které se čtou pozpátku? Nejspíš to tak u většiny bude, docela málo rodičů anime zaujalo, a nic proti němu nemají. Proto jsem přemýšlela, jak rodiče tak trochu "stáhnout na svou stranu" nebo je aspoň přesvědčit o tom, že anime není taková kravina, jak si myslí.Zcela nejlepší způsob, je pustit rodičům nějaké anime. Mělo by to být něco:
-co je co nejméně úchylné-žádné hentai, yaoi nebo yuri a pokud možno i co nejméně ecchi.
-něco, co má zajímavou zápletku a je vcelku inteligentní
-pokusit se o to, aby se v anime nevyskytovali krvavé nebo brutální scény

Perfektním příkladem je detektivní anime Death note-myslím, že z anime které jsem viděla by moje rodiče zaujalo asi nejvíce. Ale jednou jsem se dívala sama na Love stage, mamka se ptala co to je, a když jsem jí vysvětlila záladní děj, ani mi neřekla že je to blbost a dokonce soucítila s jednou z postav. Potom jsem jí pustila konec ošizený o závěrečnou, trošku úchylnou scénu, a rozbrečela se... Rozhodně bych vám ale tohle anime nedoporučovala, pro některé rodiče by to mohla být síla.

Takže, pokud se vám povede nějaké anime tohoto typu najít, můžu jen gratulovat. Není totiž ani zdaleka tak jednoduché, k tomu rodiče dokopat. Ale možná si vaši rodiče řeknou, že se asi nestane nic tak hrozného, když s váma zkouknou pár dílů anime. Pak už si můžete jen přát, že je anime chytne, a v budoucnu se třeba ještě na nějaké podívají. Já osobně bych byla ráda, kdyby moji rodiče nějakému anime šanci dali, ale ještě jsem se je přemluvit nepokoušela. Snad mi to někdy v budoucnu vyjde. I vám přeju úspěch v překecávání :DD...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz