Dnes už ne

16. prosince 2014 v 15:02 | Aware |  Yaoi FF

Pairing: Sebastian Michaelis x Ciel Phantomhive
Anime: Kuroshitsuji
Těšit se můžete na: yaoi a kawaii unaveného Cielka :33
Anotace: Mno... Všimla jsem si jedné otřesné věci... A tím je, že už jsem asi 8 dní nic nezveřejnila. Taky jsem si všimla, že měl Ciel 14.12. narozeniny (nevím jestli je veřejně známo, kdy se narodil, ale já to vím :D) Tahle povídka je napsána právě proto na SebaCiel... Vím že mám dvoudenní zpoždení, ale snad vám to nebude moc vadit (a taky snad přežijete další SebaCiel povídku xD) A už poslední věc, ať to moc neprodlužuju, je že se pokusím až do KONCE ROKU 2014 zveřejňovat každý den jeden článek (to abych se omluvila za svou nepřítomnost). Snad se z toho pravidelného vydávnání nesložím xD.
Ciel leží nahý, otočen od svému sluhy/milence/démona. Oči se mu pomalu zavírají únavou, zatímco ho Sebastian hladí pomalými pohyby po zádech. Je z jejich nedávné aktivity poměrně vyčerpaný, ale černovlasý má energie dost. Z jeho zad začne pomalu sjíždět níž, až se dotkne jeho dokonalých hýždí. Doteky postupně zintenzivňoval, až prsty začal pomalu třít o šedovláskův vstup, ze kterého vytékali poslední kapky jeho vlastního spermatu. Na to ospalý Ciel už zareagoval.
"Sebastiane! Dnes už ne, jsem unavený!"
"Prosím... Jenom jednou..." přesvědčuje ho Sebastian a zezadu ho jednou rukou obejme. Druhou se začne opět věnovat jeho zadečku.
"Řekl jsem ne! Nepotřebuju abych zítra nemohl vstát z postele."
"A proč byste musel vstávat, bo-chan? Můžete zůstat v posteli celý den se mnou!" usmějě se šibalsky černovlásek, načež si přitáhne svého pána ještě blíž, natočí si jeho obličej a vášnivě jej políbí.
Ciel do polibku mrmlá nějaké protesty ve stylu, že nechce promarnit jeden celý den něčím takovým, ale jeho sluha si toho nevšímá, a jemně ho povalí pod sebe.
Opět si přivlastní Cielkovi sladké rtíky, hraje si s jeho jazýčkem. Ciel, který se nejprve pokoušel o protesty, se nyní poddal jeho kouzlu a smířil se skutečností, že se mu zítra bude asi o něco hůře chodit. Ani jeden z nich nemá důvod to nějak drasticky protahovat, hrabě kvůli únavě, démon kvůli neutuchající sexuální touze, kterou musí ukojit. Stejně ale neodolá lákavé možnosti udělat svému pánovi na bledém krčku pár cucfleků, aby mu pár dní připomínali onu vášnivou noc.
"Když máš takovou chuť, tak se nezdržuj tím, že mi budeš líbat krk!" okřikne ho, ve snaze vyjít s co nejméně důkazy o jejich probdělích nocích, a začne tlačit hlavu démona pryč od své šíje. Sebastianovi unikne nad chováním jeho pána
pobavený úsměv.
"No hlavně že před chvílí jste nechtěl..." oznámí tiše, ale tak aby měl jistotu, že jej zaslechne. Rozhodne se ale mladšího uposlechnout. Bylo mu jasné, že s přípravou jeho nitra to nijak přehánět nemusí, ale pro jistotu do něj vnikl ukazováčkem a prostředníčkem. Dokázal si představit, co by následovalo, když by mu natrhl zadek. Jistě by nebylo nijak lehké si pak mladého pána udobřit, a to by se mohl s jejich milostnými hrátkami rozloučit. Uvědomil si, že mu to za to nestojí.
Nitro malého chlapce bylo ale opravdu poddajné, a tak prsty jen chvíli pohyboval. Poslouchal jeho sténání, cítil jak se chvěl a prohýbal, a to všechno mu dělalo moc dobře.
"Ale bo-chan..." zareaguje Sebastian úšklebkem na hlasité zasténání jeho miláčka.
"Tak-uděláš... to už...?" vzdychne Ciel.
"Vy jste tak nedočkavý, bo-chan" zavrtí hlavou, ale přesto se opět rozhodne svému pánovi vyhovět. Vytáhne prsty a pak jedním, prudkým přírazem vnikne do jeho drobného tělíčka. Šedovlasému unikne sten. Nadále se pokusí je tišit rukou, on byl přece ten, který nechtěl. Černovlásek se na něj upřeně zadívá a pak prohlásí: "Nemusíte se tišit... Vím že se vám to líbí, bo-chan..." Hrabě se pokusí pokusí o protest, ale z jeho pokusu vzejdou jen další steny. Když se mu povede složit smysluplnou větu, něco ve smyslu: "To není pravda!" , narazí Sebastian provokativně na jeho prostatu. To mladší nevydržel, a potřísnil vypracované bříško démona svým spermatem. Černovlasý přirážel ještě chvíli do jeho vyčerpaného těla, něž sám, za ten den už podruhé také vyvrcholil. Lehne si vedle teď už opravdu unaveného Ciela a zeptá se: "Tak co, nakonec bylo dobře, že jste nešel spát?"
"Asi ano... Ale zítra mě budeš nosit na zádech, je ti to jasné?" přikáže mu.
"Yes, my Lord..." prohlásí těsně před tím, než Ciel upadne do vytouženého spánku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karllička Karllička | E-mail | Web | 16. prosince 2014 v 19:31 | Reagovat

tak to bylo opravdu kawaii, a už píšu na blog ichigo a hichigo, ale trva to fakt dlouho :-(

2 Neru-chan x3 Neru-chan x3 | E-mail | Web | 17. prosince 2014 v 13:53 | Reagovat

Karlo, už si hlavně pohni xDDD máš už 2 týdny zpoždění xDD

3 Suteki Suteki | 17. prosince 2014 v 17:37 | Reagovat

[1]: Taky mě to štve, to roky přepisovat... Vždycky si pouštím nějaký songs a pak se přestanu totálně soustředit... Nakonec jsou všechny mé yaoi ovlivněny písničkou kterou zrovna poslouchám :DD

4 Geiru Geiru | 25. června 2015 v 18:10 | Reagovat

Caaaaau aneeeej jak je? Já smam dobre xD

5 Suteki Suteki | 27. června 2015 v 13:29 | Reagovat

[4]: Gayrušáku uklidni se PLS xDD co oni ti na tom výletě dávali? *to samé co mně*

6 Yumiko Yumiko | Web | 28. října 2015 v 12:10 | Reagovat

Tak ten konec mě dostal :D Ale jinak, opět super. Hele, díky tobě začnu číst na tenhle pár více :D

7 Suteki Suteki | 30. října 2015 v 13:55 | Reagovat

[6]: Je to asi nejvíc cute pár na celém světě, který kdy kdo vymyslel. Už co jsem je poprvé ¨viděla, jsem si je zamilovala, zkrátka se k sobě hodí. Jsou si souzeni. ale to jediná situace, kdy se mi bez prdele spustil nosebleeding xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz