First, beautiful sex

2. prosince 2014 v 18:05 | Aware |  Yaoi FF

Pairing: Sebastian Michaelis x Ciel Phantomhive
Anime: Kuroshitsuji
Těšit se můžete na: sweet yaoi, Cielkovo poprvé :33
Anotace: Původní verze opět v poznámkách v mobilu. Začíná mě docela vytáčet, že můžu mít v jedné poznámce jen 1500 znaků... Je to smutné. Yaoi mě totiž vždy napadne někdy v nejnevhodnější chvíli - ve škole, na nákupech, na koncertech, nebo okolo jedné ráno, když se už pomalu pokouším usnout... Ale nechc tady moc dlouho kecat o tom, jakým stylem yaoi píšu, a radši vám ho sem dám, ať z toho taky něco máte, vy perverzáci malí!


Dost deprimovaný Ciel nadával ve své ložnici, v podstatě ani nevěděl proč, zkrátka si jen potřeboval vybít vztek.
"Ten Alois! Zabiju ho! Co si vlastně myslí, když na mě zkouší ty svoje úchylný věci?! A proč tady na mě všichni kašlou, dokonce i Sebastian..." nadával a při poslední větě se mu nahrnuli slzy do očí.
"Sebastiane... Proč jsme ještě nikdy neměli sex...? Alois a Claude to dělají na každém rohu, ale my dva nikdy. Ty mě snad nechceš?" řekl šedovlasý už skoro neslyšně a pak sebou plácnul o postel, zavřel oči a nechal slzy pomalu stékat po bledých tvářích na polštář. Najednou na svých rtech cítil doek něčeho sametového. Převapeně otevřel oči a spatřil svého komorníka. Skláněl se nad ním a tisknul zlehka své hebké rty na ty jeho. Ciel nevěděl, jestli ho má odhodit a nafackovat mu, nebo má jeho polibek opětovat. Nakonec se rozhodl pro to co mu bylo příjemněší a za chvíli už si navzájem plenili ústa jazykem. Když se kvůli nedostatku kyslíku odtáhli, pohladil ho Sebastian po tvářčce a setřel mu slzy.
"Bo-chan, máte tak nádherné rty..." usmál se démon sladce, až se šedovlasý začervenal.
"A teď... Nechtě mě abych vám pomohl aspoň na chvíli zapomenout na všechny problémy..." řekl mu komorník roztomile, načež vzal jeho drobný obličej do dlaní a pomalu si ho přibližoval k tomu svému. Jakmile byli jejich rty jen pár centimetrů od sebe, Ciel hbitě olízl rty staršího. Potom se rozhihňal a prohlásil: "Takže zkrátka a jednoduše si se mnou chceš zašukat?" Démon se nad tím jen pousmál a odvětil: "Ano."
"No už bylo na čase!" řekl vítězoslavně mladší. To už komorníka trochu překvapilo.
"Takže bo-chan, vy jste zatím s nikým nespal?"
"Ne. Bolí to moc?" vykulil hrabě očka.
"Vás to bolet nebude. Jste tedy stále panic... Ach-tak nevinný... Skoro je mi až líto vám tu nevinnost vzít!" rozplýval se černovlasý a začal svému pánovi rozepínat košili.
"Tu svou nevinnost, nebo jak tomu ty říkáš, nemůžu protahovat do nekonečna. Proto budu rád, když mě o ni připravíš ty."
"Tak dobře." neprotestoval. Ciel si to ani nestihl uvědomit a už ležel pod Sebastianem nahý na posteli. Démon se však rozhodl si s ním trošku pohrát. Olízl mu ouško a pak obdaovával jeho krk drobnými polibky. Když se dostal k jedné jeho růžovoučké bradavce, nebál se zapojit kromě jazyku i zoubky. Odezvou mu byli steny mladšího. Stejně vzrušil i jeho druhou bradavku, a to nebylo jediné co zůstalo vzrušené. Když se démon začal blížit k Cielkově podbříšku, nemoh již šedovlásek vydržet a jemně tlačil jeho hlavu k té části těla, která zoufale prahla po Sebastianově péči. Černovlásek se zvedl a pohlédl na Cielkovu zrudlou tvářičku a prohlásil: "Bo-chan, ani nevíte jak moc jste sladký."
"Se...Sebas..tiane... Už si mě... sakra-vem...Aach!" zaskučel když vzal Sebastian konečně do pusy jeho úd.
"Aach Sebby" neovládal se už Ciel, protože teplé nito démonovi dutiny ústní mu bylo neskutečně přijémné. Nechával se laskat jeho zoubky a jazykem, unášel se tou vlnou dosud nepozaných, slastných pocitů. Každým dotekem jazyka staršího, každým přírazem který oproti jeho puse vedl byl blíž a blíž k orgasmu. Ten se dostavil nedlouho po tom, co ho Sebastian naposledy, hravě kousl do žaludu. S hlasitým zasténáním se udělal do pusy staršího. Sebastian všechno spolkl, a objal už trochu vyřízeného Ciela.
"Copak, už máte dost?"
"Ne. Jen už to prosím neprotahuj..."
"Dobře," souhlasí démon. "Myslím že pro začátek bychom to neměli zkoušet zezadu. Možná byste to neustál."
"Dělej co chceš, ty jsi tady expert." oznámil Ciel vydýchávající svůj úplně první orgasmus. Sebastian se usmál a roztáhl mu nožky. Zkušeně do něj vnikl jedním prstem, hrabě překvapeně, slastně zasténal. Démon málem zasténal také, neskutečně ho vzrušovalo Cielkovo uzoučké, teplé nitro. Pro něho byl skvělý pocit to, že je v něm první. Opatrně tím prstem pohyboval, za chvíli přidal druhý. Nijak na Ciela nespěchal a dbal na to, aby byla jeho příprava důkladná. Cítil, jak se šedovláskovo nitro pozvolna roztahuje, a tak vnikl i třetím prstem. Hrál si v něm, prsty roztahoval a ohýbal, když měl pocit že by to mohlo stačit, prsty vytáhl a začal se zbavovat svých kalhot. Hrabě nespokojeně zamručel.
"Vám se to nějak zalíbilo, bo-chan." usoudil. Na to mu bylo odpovězeno nějakým neurčitým zvukem.
Když byl Sebastian svlečený, roztáhl mladšímu ještě trochu nožky od sebe, aby si usnadnil přístup, a upozornil ho na to, že do něj vnikne, a možná ho to trošku zabolí. Ano, opravdu cítil lehké pálení. Ciel sice zakňučel bolestí, ale ve skutečnosti mu ten pocit byl příjemný. Sebastian se v něm začal pohybovat, nejprve pomalu, aby sí zvyknul. Jakmile cítil že se jeho pán uvolňuje, mohl se pohybovat rychleji. Naplňoval to drobné tělíčko pod sebou stále intenzivnějšími přírazy, a mladší mu i sám vycházel vstříc. Byl to pro něj zcela nový pocit, který mu dopřával mnoho slasti. Přitáhnul si démona k sobě, aby v jeho rtech mohl tišit své steny. Hra jejich jazyků jazyků ho ale tak vzrušovala, a sám cítil že k vrcholu nemá moc daleko.
Vzdychání obou jenom zesilovalo, Ciel zarýval nehty do ramene staršího, vycházel mu vstříc. Když se Sebastian otřel o jeho prostatu, , už nevydržel, a potřísnil teplou, bělavou tekutinou své i komorníkovo bříško, načaž začal oddechovat hlasitě a přerývaně, jako po astmatickém záchvatu. Poslední sten vydal, když ho Sebastian následoval. Vystoupil něj a zezadu jej objal. Ciel se však otočil, aby se mohl lačně vpít do jeho rtů. Do tohoto polibku otiskl všechny ty chvíle slasti, které mu démon dopřál. Až polibek rozpojili, přitáhl si Sebastian jeho obličej a sledoval, jak mu mladší zamilovaně kouká do očí. Zlehka mu přejel prstem spodní ret a starostlivě se zeptal:
"Bolelo to moc?"
"Ani ne... Bylo to krásné..." odpověděl mu šedovlasý ospale.
"Možná to bude trochu bolet zítra." řekl opatrně démon a utrápeně se podíval na svého pána, který se již v polospánku choulil do peřin. Vypadal tak roztomile... Skoro jako by komorníka lákal, aby si ho podruhé vzal. A když si ještě uvědomil, že na sobě nic nemá, musel se ovládat. Ale on věděl že musí počkat. Nepochyboval, že za ním Ciel brzy přijde sám, aby ho o to poprosil. Věděl ale, že teď už si ho vzít nemůže. Proto ho jen líbnul do vlasů a lehl do postele vedle něj. A jelikož on nikdy nespí, bude moct pozorovat jeho sladký obličej celou noc...

P.S. Obrázek k této povídce je můj oblíbený :DD
P.P.S. Ano, vím že jsem úchyl
P.P.P.S. A je mi to jedno :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sebastian :D Sebastian :D | 6. prosince 2014 v 15:26 | Reagovat

Beztak si ten úchyl představoval, že je Ciel xDDD

2 Yumiko Yumiko | Web | 27. října 2015 v 20:27 | Reagovat

[1]: Tak to mě dostalo :D
Ale mám tady malou výtku. "I démoni si příležitostně dopřejí spánek" cituji-Sebastian Michaelis/Book of Circus

3 Suteki Suteki | 27. října 2015 v 20:52 | Reagovat

[2]: Já vím, že i démoni občas spinkaj... :3 jen se mi to hodilo do povídky ;). Ale jinak děkuju za názor a pozitivní ohlas!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz