Kabinka

6. prosince 2014 v 18:16 | Aware |  Yaoi FF
Ichigo x Toshiro by TheSoullessSection

Pairing: Ichigo Kurosaki x Toshiro Hitsugaya
Anime: Bleach
Těšit se můžete na: yaoi, a trochu neobvyklé prostředí.
Anotace: Už delší dobu jsem chtěla napsat nějaké yaoi ve zvláštním prostředí, a páč jsem teď neměla žádný nápad, zkončilo to kabinkou... Samotná povídka jako taková je docela krátká (ono totiž jaksi není na předehru v kabince v obchoďáku zrovna moc času x) )
"Vidíš jak ti to sluší, Toshiro. Kup si to!" smál se na bělovlasého chlapce, který si práve zkoušel černou mikinu s kočičími oušky na kapuci. Povzdechl si, a mikinu sundal.
"Měl sis ji vzít... Byla roztomilá. Fakt!
"Ty seš prostě blbej. Viím že byla chba jít nakupovat zrovna s tebou." vztekal se.
"Ale notak... Víš co? Přestaneme hledat mikinu a koupíme něco jiného. Co jsi ještě potřeboval?"
"No... Boty mám, mikinu přeskočíme, takže zbývá už jen najít nějaké kalhoty." oznámil staršímu a pomalu se dovlekl oddělení s kalhotovým zbožím. Spolu s Ichigem se přehrabovali v regálech. Po chvíli si Toshiro všimnul kouřově šedých džínů, které mu hned padly do oka. Našel svou velikost a prohlásil: Půjdu si je zkusit, tak tu ne mě počkej."
Zrzek zapřemýšlel.
"Nene... Jdu s tebou." zašklebil se na něj.
"To teda nejdeš! Nedovolím, aby se stalo cokoliv nepřístupného v kabince obchoďáku... Vždyť ani nemají zámek!"
"Dělal jsi to snad už někdy v ochodě?"
"NE, a taky to tak zůstane!!!" ohradil se, ale to už jej Ichigo mírně táhl směrem k převlékacím kabinkám.
"Ichigo, nech toho!" žadonil bělovlasý, když dopadl na sedadlo uvnitř kabinky. Opravdu na zámek nebyla. Její vnitřní část a obchod dělil jen modrý sametový zámek... Žádné dveře ani zámky.
"Tohle není dobrý nápad." úzkostlivě zašeptal směrem ke staršímu.
"Buď v klidu. Bude to jen rychlovka, a pokud nebudeš sténat, tak by mělo být vše v pohodě." odpověděl mu zrzek stejně tiše.
"Nebudu" slíbil, a doufal že svůj slib i dodrží. Dokázal si představit, že by je někdo nachytal při sexu v kabince. Už jen z toho zrudl. Nechal se Ichigem svléct, a při tom se nervózně rozhlížel.
"Nikdo tu není..." pohladil ho po drobné tvářičce starší, aby ho trošku uvolnil. Stáhl své vlastní kalhoty. Když měl volné ruce, nadzvedl si bělovláska a rychle do něj vnikl dvěma prsty. Toshiro si musel prudce zkousnout ret, aby zabránil příchodu hlasitého stenu.
"Hlavně tiše..." šeptl k němu Ichigo, a jen co prsty rozpohyboval, už přidal i třetí. Prudce jimi přirážel a doufal, že si ho tím dostatečně připraví. Věděl, že to nesmí nijak protahovat. Proto vytáhne prsty, mladšího si ještě trochu nadzvedne, chytí za boky a nechá pomalu dosednout na svou erekci. Tentokrát je jediné štěstí to, že má Toshiro ruku na puse, jinak by se jistě celý obchod dozvěděl, že se v prostřední kabince děje něco zvrhlého.
Ichigo si ho nejprve nadzvedá pomalu, brzy však začne zrychovat. Oba se snaží co nejlépe zakrývat své steny. V krvi jim proudí adrenalin, srdce buší. Čím je bělovlásek blíží vrcholu, tím těžší je pro něj své slastné vzdychání tišit. Ret si rozkousal do krve, obě ruce si silně tiskne k ústům. Ichigo má ruce zaneprázdněné, takže pro něj je to těžší. Když Toshiro uslyší kroky, adrenalin který v něm tepe se zvýší natolik, že vyvrcholí. Jakmile se jeho svaly stáhnou kolem zrzkova údu, neudrží se, a také dosáhne orgasmu.
Ichigo položí mladšího na sedátko a začne vydýchávat právě prožitou slast. Rychle se obléknou, načež Ichiho prohlásí:
"No... Myslím že s tebou budu chodit nakupovat časteji!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karllička Karllička | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 19:41 | Reagovat

BoŽí rychlý ale boží

2 Neru-chan Neru-chan | E-mail | Web | 7. prosince 2014 v 12:53 | Reagovat

božííí lol nase debata v tescu xDD fakt úžas !! :DD

3 Suteki Suteki | 16. prosince 2014 v 15:04 | Reagovat

[1]: No jo, oni hold neměli moc času xD

[2]: Vidíš... Naše rozhovory mě inspirují :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz