Keep in the dark

4. prosince 2014 v 3:21 | Aware |  Yaoi FF

Pairing: Nnoitra Jigura x Szayel Aporro Grantz
Anime: Bleach
Těšit se můžete na: HARD YAOI! Brutalita, SM, nic pro slabé žaludky. A taky ojíždění zalamovákem xD
Anotace: No, jak už jsem říkala, v poslední době mám masochistické sklony, a začátkem prosince se to ještě zhoršilo. Vybíjet se na něčem takovém by mi mělo pomoct při kontrole, aby se mi nestalo nic vážného (samozřejmě nepočítám lehce spálenou kůži od vosku, modřiny, nebo schválně natáhlé svaly, nebuďme nároční). Budu doufat, že nebudete moc znechucení, ale každopádně by tohle neměli číst ty, kterým vadí násilí nebo krev. Běžné hard yaoi se oproti tomuhle může jít zahrabat!
Čeká v temnotě na příchod jediného člověka, o kterého má zájem. Neví, co s ním říště provede, ani jestli odejde ještě živý... Věděl že tady už si silně zahrává se životem. Bylo mu to jedno. Ať se stalo cokoliv, stejně přišel. Přišel si užít, vypustit masochistickou příšeru ve své duši... On jediný mu totiž dokázal dát to, co chtěl.
Dvěře cvaknou. Szayel se otočí a vstane, aby přivítal člověka, který ho tak tyranizuje, a přesto jej tak chce.
"Nnoitro..." pokusí se růžovovlasý, ale Nnoitra jej chytí za krk a namáčkne na zeď. Szayel mu věnuje kousavý polibek. Za chvíli v ústech ucítí železitou chuť krve. Neví, komu krev patří. Dávají si navzájem bolestivé polibky, po kterých oba tak toužili. Nnoitra silněji stiskne jeho krk, víc ho natiskne ke zdi. Nakloní se k jeho uchu a skousne mu ušní lalůček.
"Připravený na bolest?" zašeptá. Na tu je přiravn už dávno. Ví že ho to bude bolet, opravdu moc. A to je důvod, proč stále s tím psychopatem je.
Ani si nevšimne momentu, kdy byl zbaven kalhot, ostrá bolest když ho černovlasý nadzvedne a prudce vnikne, ho ale probere. Bolestí se zakousne do ramene Nnoitry. Ten to nijak zvlášť nevnímá, a začne okamžitě přirážet oproti růžovovlasému. Cítí trochu krve. Bolestně zasténá, ale nemůže popřít že by se mu to nelíbilo. Naopak je vzrušený tím míň, když si na tu ostrou intenzitu zvykl. Černovlasý nezvolňuje, prudce se v jeho těle pohybuje až do vyvrcholení. Bolí to. Uvnitř Szayela se rozlévá horká tekutina, pálí ho v ranách. Palčivá bolest ho vzruší natolik, že se s výkřikem udělá.
Nnoitra z něj vystoupí, a růžovovlasý se sveze na podlahu.
"To ještě nic nebylo, ty malá mrcho-počkej co přijde teď!" řekne černovlasý, a šíleně se zasměje. Zvedne Szayela ze země a třískne s ním o zeď jako s hadrovou panenkou. Ze stolu vezme malý, kapesní nožík. Szayel ho nevnímá, jen zařve, když ucítí nějaký ostrý předmět ve svém těle. Nnoitra s ním pomalu zajede hlouběh, ten pohled na krvácejícího arrancara ho neskutečně rajcuje. Růžovovlasý se mu nevzpíná, jen do něj zatíná nehty a hlasitě řve.
"Bolí to co?" uchechtne se černovlasý a přirazí nožíkem ještě hlouběji. Szayel se teď opravdu víc než kdy jindy obává smrti. Cítí šílenou bolest, ale taky šílenou slast. Tentokrát vyvrcholí první on. Chvíli potom upadne do bezvědomí, a sveze se na zem, kde lež v kaluži vlastní krve.
Nnoitra jej opatrně zvedne a odnese do postele.
"Hele-neumři mi jo? Když umřeš, už si to nikdy nezopáknem. Mrtvoly mě nikdy nějak zvlášť nebraly..." řekne a položí se vedle bezvládného Szayela, doufajíc že se dožije rána.

Páni... Když vidím kolik je hodin. docela se lekám! Tohle je pozdě i na mě... Ale co už, nestane se mi kromě chcíplosti nic špatného. Doufám xD
P.S. obrázek dodám později, už nemám čas na to ho hledat :DD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sebastian :D Sebastian :D | 6. prosince 2014 v 15:25 | Reagovat

WOW... No jestli ti tohleto vydrží, tak se jednou v posteli hodně nadřu xD...

2 gabra-chan gabra-chan | 7. prosince 2014 v 22:46 | Reagovat

Tak to byla fakt supr povídka v poslední době sem fakt na hard yaoi. No jo mohla bys napsat ještě nějakou podobnou (víc hard) aby se mi líp žilo???

3 kawaii-kaika kawaii-kaika | 9. prosince 2014 v 7:54 | Reagovat

tohle že je hard yaoi? to je spíš light sadoi  °-°    :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz