Raped by snake

22. prosince 2014 v 12:11 | Aware |  Yaoi FF

Pairing: Orochimaru x Naruto Uzumaki
Anime: Naruto
Těšit se můžete na: znásilnění, trochu hard yaoi (krev bude, ale žádný SM nečekejte)
Anotace: Meh... Zatím dodržuju ten slib, že bude vycházet článek denně, a to jsem neměla úplně tak čas...Ale každý den tu něco přidávám, a doufám že to tak dokážu dodržet až do konce roku (poslední pravidelně vycházející povídka bude na Silvestra ;) ) No a jak jsem se dokopala k tomuto poměrně zvláštnímu pairingu? Četla jsem mangu Naruta 19. díl a tam byl obrázek Orochimarua s vyplazeným jazykem. A on tam měl tak zlej výraz, že mi to nedalo, a já musela něco napsat (jinak ten obrázek máte nahoře ♥). A mám dobrou zprávu i pro ty, kteří si na hard yaoi nepotrpí... Počkejte si na Vánoce, a jako dáreček dostanete vánoční povídku plnou sweet yaoi.... (ono to totiž o Vánocích ani jinak nejde :DD)
Naruto utíkal lesem. Věděl, že jej někdo pronásleduje, a že ten někdo je velice silný. Normálně by před nikým neutíkal, ale vzhledem k tomu že při boji s Gaarou vyplýtval skoro všechnu svou čakru, bylo mu jasné, že by neměl šanci. Byl už úplně pokraji sil a obával se, že bude muset brzy zastavit. Srdce mu hlasitě bušilo, hrudník téměř praskal. Dýchal divoce a přerývaně. Rozhlížel se kolem, jestli někde neuvidí Sakuru nebo Sasukeho, ti však už jistě utekli do bezečí, nebo naopak právě bojovali o holý život. Zastavil se, aby mohl popadnout dech. Počkám ani ne minutu, a pak začnu zase utíkat, to mě nemůže dohnat... uklidňoval se Naruto, ale jen co si to pomyslel, za sebou uslyšel těžké kroky.
"Naruto..." řekl jeho pronásledovatel. Blonďákovo srdce, které bušilo jako o závod se na moment zastavilo.
"Orochimaru?" otočil se zděšeně, a spatřil úžké hadí oči, smrtelně bledou tvář a černé vlasy povlávající ve větru. Hrudník mu se dál prudce zvedal a zase klesal.
"Ahoj Naruto..." zašklebil se na něj nechutně černovlasý muž.
"Abych pravdu řekl, Naruto... Nemusel sis ani lámat hlavu s útěkem. Ale přiznám se, že mě bavilo, dávat ti falešnou naději, že bys snad mohl vyváznout. Upřímně, Naruto... Jsi děsně pomalý..."
Blonďatému geninovi se opět vrátila jeho energická povaha. Přemohl strach a přiblížil si ruce k hrudi.
"Cos to řekl, ty hajzle?! Technika stínových..." než vůbec stihl doříct název techniky, Orochimaru už byl u něj a chytil mu ruce.
"To je zbytečné... Stejně ti nezbývá dost čakry na to, abys vytvořil pořádné klony... Ale nemusíš se bát, nemám v úmyslu ti ublížit. Alespoň ne tak, jak by sis možná myslel."
Škleb na jeho tváři se ještě víc roztáhne. Stále drží Narutovi ruce, a teď proplete jeho prsty s těmi svými.
Blonďák ho zděšeně setřepe a pomalu začne ustupovat dozadu.
"Nech mě!" rozmachoval rukama před sebou, jako y se bránil před nějakou šelmou. A v podstatě tomu tak i bylo.
Černovlasý mu ručky opět chytil a zvedl nad hlavu.
"Nebuď takovej slušňák. Po tom co jsem vyřídil třetího, bych se rád nějak odreagoval..."
Naruto vyvalí oči a chvíli jen tak s otevřenou pusou zůstane zírat do hadích očí naprosti němu.
"Tys... zabil třetího?!" nevěřícně ze sebe chlapec vypraví.
"Čemu se divíš? Neměl bys mě podceňovat!" zachchtá se Orochimaru tím svým odporným smíchem. Naruto sebou zaškube a pokusí se mu vyvléct, čerjnovlasý mu však ruce drží pevně. Ještě šokován ze zprávy o smrti Hokageho, teď navíc vyděšen k smrti z představy, co s ním Orochimaru hodlá provést. A jeho otřesné představy se brzy stanou ještě otřesnější realitou.
Černovlasí natiskne Naruta na nejbližší strom. Naruto se ani nepokouší bránit, strachem je úplně zkoprnělý. Nepamatuje si, že by se v životě víc bál. Nechce, aby mu provedl něco tak odporného - věděl však, že by musel být o hodně silnější, aby tomu dokázal zabránit.
Jedna ruka kterou ho černovlásek držel, aby nemohl použít technikyho pustí, a začne blonďáka rychle zbavovat oblečení. Ten začne rychle kopat nohama, starší se však jeho bezduchým úokům lehko vyhýbá.
"Naruto, řeknu ti to jednoduše. Čím míň se budeš bránit, tím míň tě to bude bolet..." oznámil černovlasý a mladší rezignuje. Nechá se svléct, v očích se mu lesknou slzy. Orochimaru se na něj nelítostně dívá, chtivě zkoumá jeho nahé tělo. Když jej černovlasý dokonce pustí aby mohl svléknout sám sebe, nepokusí se ani o útěk. Ví, že je to zbytečné, že by mu stejně utéct nedokázal, tak nač si to ještě zkoršovat. Sveze se na zem ke stromu, otočí se tak, aby se na něj nemusel dívat. Jakmile je nahý i Orochimaru, krutě se na něj podívá a přikáže: "Vstávej!"
Naruto se neochotně zvedne, stále však otočený zády. Nechce vidět, jak to dělá. Nechce vidět, jak se při tom tváří.
Psychycky se připravuje na bolest, která brzy přijde.
Něco vlhkého a drsného se dotkne jeho tváře. Na to se blonďák musí podívat. Spatří Orochimaruův dlouhý, hadí jazyk, jak se sune z jeho tváře k jeho krku a po páteři dolů. Naruto je z toho pocitu tak znechucen, že mu na celém těle naběhne husí kůže. Zavře oči a poslušně drží. V duchu se jen modlí, aby to měl co nejrychleji za sebou.
Když ten studený jazyk hada olízne jeho vstup, neucítí žádné vzrušení, maximálně strach a znechucení. Pak na sobě ucítí nejen jeho jazyk, ale také prsty, které bez zábran putují po jeho nahém těle. Ale kéž by to všechno bylo jen o tom, že sew ho Orochimaru bude dotýkat... Brzy ruce stáhne, a na řadu přijde něco mnohem horšího. Zcela bez jakékoliv přípravy nebo varování do něj vnikne. Narutovo nitro na to není ani zdaleka připraveno, a genin proto zařve bolestí. Černovlasý začne okamžitě přirážet, nebere na něj ohledy. Blonďák stále cítí otřesnou bolest, uvnitř těla ho to šíleně pálí. Má pocit, jako by ho zevnitř trhal. Slzy mu teď nekontrolovatelně stékají po obou tvářích. Křičí, ale nikdo mu nepřichází na pomoc. Pohyby, které v něm činí starší, mu nepřináší slast, jen nekonečné muka. Připadá mu to jako několik hodin, než se Orochimaru konečně udělá. Když se do něj dostane jeho horké sperma, v čerstvě otevřeným ranách cítí neskutečné pálení. Černovlasý z něj vystoupí, oblékne se a nechá Naruta jen tak nahého ležet na prašné zemi. Ten upadne do bezvědomí, ze zadečku mu vytéká sperma staršího se spoustou krve. Orochimaru pomalu odejde, nechá ho tam ležet, jakoby se nic nestalo. Naruto leží v hlubokém bezvědomí, a nám zbývá jen doufat, že se ještě někdy probere.


P.S. Někteří z vás možná ví, že Orochimaruovi při boji s Hokagem ochrnuli ruce, ale to by se mi nehodilo do příběhu, tak jsem si ho trochu upravila. Snad vám to moc nevadí. :DD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz