My holiday plans ^^

30. června 2015 v 11:55 | Aware |  Su-chan kecá

Well... Takový trochu zbytečný článek o tom, co podnikám o prázdninách. Teď tím nechci ulehčovat život mým stalkers, jenom chci vysvětlit, proč nebudu mít skoro celý červenec čas na vydávání článků.
1. 7. - Hned na začátek prázdnin budu slavit s youtubery na zlínském Cinetube.


9. - 12. 7. - Dále mě čeká trochu tvrdší akce, a to o rockový a metalový čtyřdenní festival Masters of Rock ve Vizovicích.


14. - 18. 7. - Následující čtyři dny budou pojaty klidněji. Vydám se za rodinou na Slovensko, podívat se na bratránka a sestřenku které jsem skoro rok neviděla, projít si s nima trochu Bratislavu, nakupovat, zajít si tam na nejluxusnější sushi které jsem kdy jedla… Zkrátka vytoužený odpočinek.


19. - 25. 7. - Po odpočinku následuje práce. Jedu na něco level tábor, starat se o psy. A děti xD. Myslím, že míň dají zabrat ti psi. Takže mi držte palce, ať to s těma harantama vydržím.


26. - 29. 7. - A jede se zpět do velkoměsta! Su-chan miluje velkoměsta a tuhle příležitost nemohla nevyužít. Pojedu do Budapešti, hezky vláčkem, i když jen na čtyři dny. Tam už si nějaký plán vymyslím, zkrátka si potřebuju trochu užít vír velkoměsta. Velkoměsta jsou úžasná, Budapešť je krásná, a v nudném Zlíně bych brzo umřela, tak proč sedět doma. Navíc jsem naposledy byla v Amsterdamu a Bruselu na konci května. A do konce července už ve Zlíně snad vydržím.


29. 7. - 2. 8. - myslím, že si všichni stihli uvědomit, co budu dělat. Ve středu mě čeká hektický přejezd z Budapešti do Zlína vlakem, přebalím si věci a zase ze Zlína do Prahy, tentokrát už s autem. Večer budu v Praze, a ve čtvrtek hurá na Advík, na celé čtyři dny, Yaaaaay! Ale o tom už víte svoje…


Po Advíku doufám ve vytoužený klid. Pokud ještě nepojedu s tátou a s kmoši někam pryč *otousan si totiž hrozně stěžuje, že mě o prázdninách vůbec neuvidí*. Snad vám tohle stačilo jako dostatečný důvod, proč nepsat (stejně se však budu snažit). Jinak, úspěšně jsem uzavřela rok, nepropadla, a teď mám vlastně oficiálně prázdniny. Se spolužáky jsme to obrečeli - prázdniny jsou super, ale dlouho se neuvidíme, a to mě štve. Mám je ráda, je to úžasná banda retardů všeho druhu xD. Perfektní prostředí pro mě. Něco, co jsem na bývalé škole nikdy nezažila. Tleskám jim, že se mnou ten školní rok nějak doklepali.

Ale konec depkaření. Jde se pařit!!! Btw… dneska jdu opět na horror do kina *jsem blbá a vím to*. Protentokrát Insidous 3. A protože nemám o čem psát, nejspíš se vám tady časem objeví nějaké zhodnocení toho, jak jsem se opět málem posrala strachy…

Ať žijou horrory v kině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renyu Renyu | E-mail | Web | 30. června 2015 v 20:38 | Reagovat

Jé, jak tak prohlížím blogy tak koukám že nejsem jediná kdo si plány sepsal :'D
Hodně štěstí, určitě si i odpočineš ^^

2 Adís Adís | E-mail | Web | 2. července 2015 v 11:08 | Reagovat

Tak to si je užij! :3 Yes, konečně jsou prázdniny tady :3 :D

3 Suteki Suteki | 2. července 2015 v 20:48 | Reagovat

[1]: Neboj se xDD já melu o všech blbostech, takže tady snad najdeš oporu xDDD

[2]: Asi tak nějak! Odpočinek je potřeba. A děkuju :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz