O čem to zas melu...?

2. července 2015 v 20:47 | Aware |  Su-chan kecá
Jdu vám tady oxidovat, ani nevím proč. Proběhlo pár akcí, a já mám nutkání se s vámi o ně podělit *nejspíš už nemá kamarády, kterým by to mohla vykládat*.
Asi bych začala od úplného začátku, a to 30. 6. Po převzetí poukázky na japonské sladkosti, což je mimochodem moje vysvědčení, mě hned večer čekala první akce - Insidious 3. Pro ty, co neví, oč jde, je to horor. Já jsem na horory tak trošku úchylná, a to jak v knižní, tak filmové podobě. Ráda se bojím.
Předchozí dva díly tohoto hororu, jsem viděla, a myslím, že snad i patřily k těm lepším. Proto jsem opět sebrala Grellího (chudák, musí se mnou všechny ty horory absolvovat, i když se mu nejspíš vůbec nechce xD), a vydali jsme se vstříc smrti, muheh… V kině jsme potkali starého známého, který tam brigádničil, chvilku jsme pokecali a pak nám odtrhl lístky a vpustil nás do sálu. Film byl typická duchařina. Mladou dívku pronásleduje démon, proto se obrátí na exorcistu, a ten následně odchází na "druhou stranu" aby bojoval s démony o její duši. Ačkoliv to teď podávám dost otráveně, tak mě film zaujal a bavil. Opravdu jsem se lekala, a místy se bála. Druhá polovina mě však zklamala. Psycho atmosféra se vytratila, a film mě přestal tolik děsit. Přesto ho však nehejtím, mohlo být hůř.
Hned den poté, první den prázdnin, mě čekala další akce *jsem letos nějak přehnaně aktivní*. Jak jsem psala do My holiday plans *hele, moc nevěř tomu, že to někdo četl*, byl to CineTube. Mé první setkání s youtubery, protože to byla první akce, u které jsem věděla, že probíhá ve Zlíně.
Opravdu jsem si to užila. Promítaná videa se mi líbila, a měla jsem dost problém si vybrat favorita, pro kterého budu hlasovat. Nakonec to však vyhrál Johnny ;). Ze CineTube jsem si odnesla spoustu věcí - plakáty s Explem a Atim, náramek, podpisy, fotky… *a objala jsem Vidraila :3333333 Ale PŠT. Nikdo se to nesmí dozvědět*. Spolužačka konečně objala pro změnu Atiho, a byla z toho celá odvátá. Ještě o hodinu později, když jsme tradičně vysedávali v Poe Poe a pojídali čtvrtinku pizzy, nám opakovala: "Já jsem objala Atiho!"
Ale nedivím se jí. Ati je fajn ;).
To by bylo asi tak všechno. Dneska jsem byla na koupališti, a má pleť už není odstínu 010, pojmenování light porcelain ://. Což zamrzí.
Nálada se mi trochu vylepšila poté, co mi Grellí oznámil, že se mnou pojede na Advík :333.
Omlouvám se vám, za zcela zbytečný článek. Se mnou už nic nenaděláte. Nejspíš vám dám na dlouhou dobu pokoj, tak si alespoň od mých věčných keců odpočiete xD. Mám teď po dlouhé době znova chuť na anime. Za dnešek jsem stihla K-On!, a teď sleduju Accel World…
Mějte se, a užívejte prázdnin, tak jako jich zatím užívám já!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Grellík ^.^ Grellík ^.^ | Web | 3. července 2015 v 15:03 | Reagovat

"(chudák, musí se mnou všechny ty horory absolvovat, i když se mu nejspíš vůbec nechce xD)" - Jo, nechce se mi, a proto jsem to byl já, kdo na to tak moc chtěl jít. Jasný. xDDD
Na Advík se hrozně těším. :333
P.S.: Brigádník z kina je hrozně kavají *.* :3 x3 xD

2 Suteki Suteki | 3. července 2015 v 21:42 | Reagovat

[1]: Za toho brigádníka prosím zemři, ano? :3 ale jinak máš pravdu. A Advík bude avsum.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz