Advík 2015

8. září 2015 v 21:16 | Aware |  Cony a vše kolem nich

Jakmile začnete jíst alespoň tři normální jídla denně, z nichž je minimálně jedno teplé, spíte více než 6 hodin, nebolí vás hlava, nesnídáte energeťák a nemáte se na co těšit…
Tak vás upozorňuji, skončil con. A začíná fáze zvaná Aftercon depression.
Donedávna jsem se v této fázi nacházela. Vzbudím se hezky v jedenáct a normálně se nasnídám. Ještě relativně nedávno jsem si záhy poté uvědomovala bolestivý fakt, že Advík 2015 je nenávratně pryč, a já musím přepnout zpět do běžného módu a běžného života.
Věřte, že to bolí. Ti, co nikdy na conu nebyli, mě budou asi těžko chápat, nicméně ti co už nějaký con navštívili, mi porozumí. Dovolte mi se tedy vrátit zpět na středu 29. 7. a povyprávět vám všechno, co se na Advíku událo.Je středa před conem, a kolem druhé hodiny odpolední přijedeme s kámošem do Otrokovic. Hned poté, co ho doprovodím a převezmu štrúdl od jeho mámy, nasednu do auta a bez jakékoliv zastávky doma jedu směr Napajedla pro Grelli, abychom následně mohly společně pokračovat do Prahy. Během téměř čtyřhodinové cesty si stihneme sdělit, jak moc se těšíme, co který den bereme, a jak už se nemůžeme dočkat Lucy a jiných lidí, které jsme od AF neviděly. Žádné komplikace naštěstí nenastaly, a díky skvělé vymoženosti Gde Píčo Si *pro ty, co nejsou FattyArmy, je to GPS* jsme se ani neztratily. Já už sice byla za ten den nechutně přesezená - 4,5 hodiny z Budapešti, a pak ještě tohle - ale co mi zbylo, zatla jsem zuby a vydržela xD.
Asi v 18 hodin šťastně přijedeme do Prahy - jsme ubytované ve čtvrti Břevnov, u nějakého staršího manželského páru. Nechtěli po nás ani žádné doklady a šlo je krásně ošidit - pokud se vydáváte za mladší 15-ti let, ubytování je jen na 110 Kč na noc. A věřte, že ta paní nepozná, jestli je vám 14 nebo 18 xD. Provedla nás po přízemí domu, které jsme si mohly obsadit - hned jsme naházely kufry do pokoje kde byla dvě zrcadla, že ano… Rovněž nám ukázala koupelnu - ta byla dost psycho. Byl tam záchod, umyvadlo, ale žádný sprchový kout nebo vana. Sprcha byla prostě trčela ze zdi a v podlaze byl odtok. I tohle by se dalo zvládnout, kdyby tekla normálně voda. Nešla pořádně nastavit, takže pokud sis s tím nehodlal lámat pět minut hlavu, sprchoval ses buď vlažnou, nebo naopak vařící.
Ještě předtím než jsme si zalezly do pokoje, neopomněly jsme na důležitý dotaz - "Máte tu wifi…?"
A zhruba sedmdesátiletá paní se na nás podívala totálně nechápavě a zeptala se: "…co?!"
Hm, wifi tím pádem nic. Až tak to ale nevadilo. Byl před námi důležitý totiž úkol. Nastajlovat paruku. Proto jsme si jen v rychlosti vybalily, a pak se vrhly na paruku na Lighta Yagamiho - cosplay, jenž si Grelli přivezla. Sranda byla, že paruku vytáhla, nasadila na hlavu a prohlásila: "Já vůbec nevím co s tím. Udělej to ty."
Ok…?
Po hodině urputného stříhání, lakování *spíš betonování* - jak jinak než mým lakem a upravováním stylingovou pastou - jak jinak než mojí - nám z toho vylezlo něco, na co bych mohla byt pyšná i já, osoba s tak nízkým sebevědomím, že už není ani při zemi ale spíš pod zemí. Fakt jsem byla spokojená, a Grelli taky. Horší bylo, že když jsme ve čtvrtek vstaly, celá paruka byla lehce rozbitá -.-.
Snad poprvé za celé prázdniny jsem se vyspala víc jak 10 hodin. Po probuzení jsem si musela ještě odfláknout návštěvu metalshopu a koupila jsem si tam krásný, i když teda kurevsky drahý nátělník. Ale byla to láska na první pohled, prostě musel být. Hrozně se mi líbí pastel goth věci, i když na tomhle je pastelové leda hovno. Anyway, zabila jsem tam spoustu času, protože jsem se dlouho loučila s tričkem Askinů, a hledala nějaké BVB, bohužel nic hezkého neměli. Odcházela jsem tedy o peníze lehčí, o tričko těžší: 33. Než jsme se ze Štěpánské dostaly zase zpět k ubikaci, a následně si ještě zašly na oběd do asijské restaurace, kde nám dali takovou porci polívky jako jídla na týden *nezakrývej, že vůbec nejíš*, bylo po třetí. Rychlostí blesku jsme se musely nachystat do paruk a nahodit make-up. Stejně jsme nestíhaly, a do dalekých Hájů, přijíždíme s půlhodinovým zpožděním, tedy 17:30.
V metru, na konečné stanici Háje, kousek od Modré školy, na nás už čekala Lucy/Jeff the killer, se kterou jsem si dala takový hug na schodech, že jsme skoro spadly. Od umělé krve na obličeji mi stihla zasvinit bílou košili a paruku, v tu chvíli mi to ale bylo úplně jedno. Hlavně jsem byla happy z toho, že ji po tak dlouhé době zase vidím ^w^.
Společně s ní jsme se vydaly vstříc Advíku. Protože spala na místě a ubytovala se hned ráno, měla školu a okolí už trochu zmapované.
I když bylo půl hodiny po zahájení prodeje/předávání lístků na con, řada se táhla slušně (a to tam lidi stáli většinou tak po pěti vedle sebe). Usadily jsme se spokojeně na trávu, a vyčkávaly, než alespoň trochu opadne.
Když konečně získáváme sexy růžové náramky, které symbolizovaly naši účast, mohly jsme se porozhlédnout ve vnitřním areálu. V porovnání s Animefestem byly prostory Advíku vážně malé. Hodně lidí sedělo před školou, neměli ani lístek a šli si tam vyloženě jenom pokecat nebo/a se opít.
Prohlédly jsme si Nintendo sekci a SKORO mě přinutili hrát Just Dance. Šla jsem pozdravit Kurosakiho, a taky jsme zabíjeli čas venku. Kdokoli kdo nás viděl, nás určitě hodil do skupinky "těch ožralých". My jsme však byli jen přehnaně happy z té všudypřítomné, přátelské atmosféry kvůli které na cony/festivaly jezdím - upřímně, programy jsou mi většinou úplně někde xD. Jeffík (čteno tak jak se píše - JEF-F) se vztekal, že Mezurashi natáčí Fairy tail CMV, nemohl ho totiž stalkovat a otravovat jako obvykle. Čas nám nepříjemně rychle utekl, najednou bylo osm a my jsme mazali na přednášku Japonsko a jiné úchylky *co jiného byste čekali, že? * od Sergasmuse *Sargasmuse*. Byla zmíněna narůstající asexualita v Japonsku a guro hentai. Taky jsme se naučili skvělou hru penis. Aby se hra šířila dál, a vznikalo víc a víc trapasů, vysvětlím vám, o co jde.
Kdykoliv uslyšíte slovo "penis", musíte ho zopakovat, jen o něco hlasitěji. A takhle se překřikujete, dokud úplně nehulákáte… Je to strašná kravina, ale začít to hrát takhle v busu nebo třeba v restauraci… nebo ve škole při biologii… xD. *přemýšlí jak to navrhnout spolužákům*.
V devět přednáška skončila a my se opět situovali ven. Lucy začala vlogovat, Grelli maturovala s foťákem *"Jenom mi řekni, kde se to zapíná!!!" xD* a hromadně jsme zdravili Sebbíka/Clauda do telefonu :3. Navzdory tomu, že měla být Grelli vlastně serious Light, smála se úplně stejně jako my. Takže ji teď tady zhejtuju: "Máš špatný roleplay! A navíc nejsi kreslená a nemluvíš japonsky!" *inside joke, který pochopí jen já, ona, Izu, Uke, Effík, Hiori, Speedy a ještě někdo koho neznám*
21:45 Jeffík utekl, aby mu nezavřeli budovu. To byla jedna z nevýhod Advíku - v deset večer se budova zamkla, a ty co neměli koupené ubytování už dovnitř nepouštěli :/.
My jsme tak brzo odejít nechtěli, a tak jsme se posadily na lavičku před školou. Najednou přišel nějaký chlap s basketbalovým košem a míčem, a začal na nás valit něco ve smyslu, že si musíme hodit, že je to povinné… Nekazily jsme srandu a poslušně si hodily. Pak jsme ho zahrnuly do našeho skvělého průzkumu, o kterém jsem vám zapomněla říct… Chtěly jsme anonymně dotázat 69 náhodných lidí, a zeptat se jich na věk, pohlaví, a jestli je orientován na muže, ženy či obojí. Skutečně jsme to zvládly, výsledky vám zveřejním, jak rychle to půjde.
Tento týpek jménem Ondra (a teď trochu porušuji anonymitu výzkumu, jenže to bylo fakt vtipné xD) nám oznámil, že je hetero, a my si tak trochu povzdechly xD.

On: "Hm, jsem hetero."
My: "To je škodaaa."
On: "Škoda…? Proč?"
My: "My jsme yaoistky."
On: "Co? Jehovistky?"
...

Takže podle něho jsme jehovistky. Je nutno poznamenat, že měl něco vypito. Delší dobu jsme se ho snažily naučit slovo yaoi, a když to měl za sebou, nemohl ještě vyslovit Kuroshitsuji. A vznikaly z toho paskvily jako Kurositsushi xD. *ach ten alkohol*
Slečna, sedící vedle nás se tomu hrozně smála, proto jsme ji za trest taky vyzpovídaly. Představila se jako Tewí *snad to napíšu správně*, a nakonec jsme se s ní, jejím klukem a její holkou *ano, byla to trojka* daly do řeči. Bylo by vážně na dlouho napsat, o čem jsme se bavili. Tewí nám ukazovala svoje koťátka *a Su-chan se málem pochcala, jak byly kawaii*. Taky nám přiznala, že kreslí yuri. Potom probíhal zajímavý rozhovor mezi mnou a Pandou, což byla její slečna.

*bavíme se o Epice*
Kluk Tewí: Ta zpěvačka je fakt hezká
Já: To je, a má nádherný, zrzavý vlasy.
Panda:*zbystří*: Tobě se líbí holky??"
Já: Víceméně ne.
Panda: *sad face* jaká škoda…
Já: Ale nemám problém říct o holce, že je hezká, pokud je.
Panda: A já jsem? *rape kawaii face*
Já: Ehm, no jsi kawaii.
A panda mi dala pusu.
Další podnapilý člověk xD.

Každopádně byli to fakt super lidi, čas uběhl rychle, a najednou bylo 23:30 - pro nás trochu problém, poslední metro jelo před půlnocí. Opustily jsme tedy všechny naše nové kamarády a odcházely. Pocity jsme měly smíšené. Ne že by se nám tam nelíbilo, ale zdálo se, že AF bylo lepší.
V metru jsme si nejdřív sedly alone, naštěstí jsme vtěrky, a tak jsme si přisedly vedle cosplayerky Laughting Jill, položily jí otázky do výzkumu, a následně se s ní bavily. Grelli stihla nasrat, když řekla, že nemá ráda Grella (neměla na sobě jeho cosplay, a tak jí ani nedošlo, že by měla být taktní) a že se vůbec nehodí k Sebbymu, mě potěšila, protože shipovala SebaCiel :3 ♡.
Na ubytovně jsem okamžitě usla xD.
Budík byl nastaven na osm. Grelli se lekla hnusného zvuku, tipla ho s tím, že si ještě pět minut pospí, a vzbudila se o hodinu později. Nastaly stresy, rychlé nahazování cosplayů (tentokrát jsme byly ve své kůži jakožto Grell a Alois), obvazů které stejně okamžitě spadly, a make-upu. Výjimečně jsem neměla problémy s parukou.
Po jedenácté konečně dorazíme k Modré škole. Bohužel už skončila přednáška Co dělat když vás shipuje yaoi fangirl, tak jsme se bezcílně flákaly, chvilku pokecaly s Rusákem… a pak narazily na Williama :333. Opravdu kawaii Williama. Přijel bohužel jen na jeden den, navíc s jistým otravným Grellem z AF. Šli jsme jako Kuro parta do Alberta na JÍDLO! *jo, jedla jsem na conu*. Slušelo nám to, jen Lucy aka Ciel měla problém, že je prý cosfail xD. I když byla vážně cute, hlavně s Grelliho čepičkou :33.
Na Grelli vybafla v Albertu nějaká slečna s tím, že se znají, a že si určitě vzpomene kdo to je. Grelli byla úplně vedle xD.
Bohužel, Willík s námi moc dlouho nepobyl. Ukradl si ho Sebastian/Ciel a šli hrát Just Dance. Strávili jsme chvíli na lavičkách, potkali Jill, slečnu kreslící yaoi na Creepypastu, udělali pár fotek a hromadně si postěžovali na bolest hlavy *ne, fakt mě ze síťky úplně nechutně bolela hlava :(*.
Jen tak ze srandy jsme se zašli kouknout na cosplay divadlo. Nevím, jestli má vůbec smysl se o něčem takovém zmiňovat. Čekala jsem, jak naběhne skupinka perfektně sehraných lidí, a předvedou nám roleplay jako ve videích ze zahraničních conů. Slušný omyl. Nepředvedli nic. A i kdyby ano, stejně by je nebylo slyšet, protože hlavní sál měl hrozně debilní ozvučení. Skoro okamžitě se ze sálu sbíráme, a jdeme si zase někam bezcílně sednout xD.
Kolem páté večer dostala Grelli dost zvláštní sms od Michelle. Že prý pokud se chce zastavit, má na to poslední hodinu. Háček byl v tom, že se Grelli a Michelle už víc jak měsíc oficiálně nebaví… Ale komplikované myšlenkové pochody Sebbyho nebudeme řešit… Každopádně tam šla, a následně si postěžovala na jeho egoistické kecy xD.
V 18 h jsme měli s Jill v plánu zajít na přednášku Podivnosti v BL/yaoi. Na poslední chvíli ji zrušili -. -". O hodinu později si vše vynahrazujeme na Ďáblové v yaoi od Kayky Minor. Sice bylo přes její upíří zuby hovno rozumět, i tak nám dala spoustu typů na yaoi hry, anime a mangy >:3. Stihla jsem zjistit, jak je Kayky vtipná :D. Hlavně když se do něčeho pořadně zakousne xDD *Grelli, Lucy, Uke, Izu a Speedy, vy pochopíte xDDDD*
Konec přednášky byl oslaven bolestným skuhráním nad parukama xD. Chvíli nás Lucy nutila do Just dance, my ji opakovaně posílali do prdele, a pak jsme raději vypadli ven. Tam čekala Tewí, Panda, jejich kluk, a spousta dalších metal ochlastů (*w*) bez náramku. Všichni byli ještě rozjetější než předešlý den, proto se nám stal fail s opilcem. My, nevinné holčičky jsme se jen rozplývaly nad roztomilostí nějakého cosplayera z Fairy Tail, za kterým jsme si už šly pro hug *a chovaly se přitom jako blbé fangirls*. Jistý opilý kluk jménem Kuba nás slyšel, zjistil, o koho se jedná, a pak prostě VZAL GRELLI DO NÁRUČE A ODNESL JI ZA NÍM!!! A kdyby jen to… Zkrátka si tam nakráčel a veškerý odpor Grelli byl marný. A pak řekl: "Hele, prosimtě, mohl bys jí dát pusu?"
...
...
TO SE FAKT STALO!

On byl chudák určitě vyděšený, a tu pusu jí nakonec dal.
Ona byla svým způsobem ráda, na druhou stranu chtěla Kubu odstřelit.
Potom to vypadalo, že ji tam odtáhnou znovu, a tak radši utekla xD. Já ještě chvíli byla s partou, a nakonec ji šla hledat. Přece jen, bydlíme spolu, a já bych se cestou metrem sama asi pochcala strachy, takže byla důležitá.
Naštěstí jsem ji našla na schodech budovy s Lucy, Jill a Smajlim…
Asi ve 21:30 procházel kolem onen roztomilý kluk, dále jen Izu/Izumi. Grelli se mu hned vystartovala omluvit, Izu to však vzal sportovně, a pak si povídali do té doby, než jsme musely vypadnout z budovy. Hned po desáté jsme už vycházely na metro a v jedenáct byly doma. Hrozně jsme se těšily na sundání paruk, protože už během dne nám bylo chvílemi tak blbě, až jsme přemýšlely nad tím, že kašleme na cosplay a paruky shodíme. Mastné vlasy nás naštěstí udržely. Celkově jsme se cítily fyzicky vyčerpané, a tak jsme se rozhodly si doopravdy pospat. Pokoušely jsme se o oddálení nasazení paruky, jak nejvíc to šlo, kvůli tomu jsme na Advík přišly ve stejných cosplayích jako včera až 12:30. Letíme rovnou na hrůzu, kterou jsem tady chtěla taky otevřeně, ehm… zhodnotit. Na hrůzu, které jsem se bohužel byla součástí - cosplay soutěž. Ano, opravdu to bylo tak zlé, jak haters píšou. Bylo to něco příšerného. Naprosto debilní ozvučení, slyšet nešlo ani prd, neměli to snad ani nacvičené, vrzal jim mikrofon, organizace vázla. Jak jsem se později dozvěděla (něco díky přiznání, něco díky moderátorům), byla to snad nejkritizovanější část Advíku - a že teda nadávali na kde co!
Ve dvě nás čekalo docela zajímavé téma. Všichni známe stránku na FB - Přiznání cosplayerů (pokud ne, tak máte sladký život, milí zlatí), a všudypřítomné hejtění… A proč tedy nezajít na něco, co se tomuto tématu přímo věnuje…? ;) Na jednu stranu do nás velice hustili, že cosplay je pro zábavu, a cosplayer může být kdokoliv (tento názor zastávám taky - plz, je to for fun). Následně však upozorňovali, jak silnější lidé přece nemůžou dělat cosplay na někoho hubeného, a ploché holky na někoho s boobs. Tudíž dost sporné názory - v podstatě nám na konci vyvrátili všechno, co se v průběhu snažili říct…
Aby tento článek neměl 4000 slov, skočím rovnou na 16:30. Měli jsme domluvené profi focení (já, Grelli a Lucy) u Effíka :3. Byla to pro nás pocta, protože ve stejný den už stihl odfotit Hemulku, Gee a spoustu jiných dobrých cosplayerů xD. A vzhledem k našemu námořnickému cosplayi se fotilo se u vody (za vodou jsme se táhli asi kilometr, a byla to ta stejna voda, kde se fotila i Hemulka, a stejná voda, kde Gee skopla nějakého borce, aby se vykoupal). Pronajala jsem si slečnu na hlídání mé nové, plyšové kočky, a focení mohlo začít. Nečekala bych, že se tak nasmějeme xD. Chudák Effík, měl to s náma těžký… xD. Po focení následoval plynulý přesun k Albertu, koupit Effíkovi energeťák a kofolu jako poděkování, když už odmítal peníze… lavičky před obchodem nám na chvíli poskytly azyl, později k nám přisedl procházející Izu s Hiori, a Speedym. Samozřejmě byli všichni dotázáni do průzkumu… A vím o porušování anonymity… Ale Izu… Izu byl gay :333333. Skoro jsem se zhroutila, takový ten fangirling hard, znáte to xD. Když on byl prostě cute, a teď navíc tohle :3333. *ještě teď při psaní tohoto článku z toho má nosebleed*.Teď jsem ho pro změnu vyděsila já. Byl to takový upištěný nálet pro hug >
Okolo sedmé od Albertu odcházíme v sedmičlenné skupince a trvalo nám víc než půl hodiny, než se dohrabeme k Advíku. Po cestě totiž potkáme Jill, zastavujeme na každém kroku… No a pak přijde ON. *upřímně teď doufá, že se nikdy nedostane k jejímu blogu, aby si z ní nemohl dělat prdel xD*.
Přezdívá se mu Uke, i když bych ho tipla na semeho. A jakmile si stoupli s Izumim vedle sebe… Moje fujoshi smysly vybuchly. Oni byli prostě tak STRAŠNĚ KAWAII!!! :3333 *bože prosím, jen ať nenajdou můj blog*. Ve 20 hodin začínala přednáška yaoi kultura, a oni dva šli s námi. Víte, jak je to úžasný pocit, vzít dva kluky na yaoi přednášku?! DVA KLUKY?! KDYŽ JE NAVÍC JEDEN Z NICH GAY A DRUHÝ JE BISEXUÁL?! KDYŽ JSOU JEŠTĚ NAVÍC TOTALLY KAWAII?! *sakra, umlčte ji někdo xD tohle je hrůza xD*.
Přednášela opět Kayky se svými upířími zoubky. Začátek vypadal nějak takto: "Takže, kdyfy mi nefylo rofumnět pfes ty upífí fuby, fekněte mi a ja si je fundám. Mimochodem, téma této pfednášky mi vymyflel můj pfítel, a mně se do ní zpofátku mof nechtělo, ale když jfem fe do toho pofádně zakousla..."
Chápete to? Ona nás varuje před upířími zuby a pak řekne, že se do něčeho zakousla xDDD. Jo, nikomu to nepřijde vtipné, já vím. Ale nás šest (Já, Grelli, Lucy, Uke, Izu a Speedy) dostalo v tu chvíli takový výtlem… xD Ještě po půl hodině Uke prohodil "zakousla" a začali jsme se znovu smát. No, na přednášce to nikdo krom nás nepochopil xD. Nevadí xD.
Mluvilo se víceméně o yaoifangirls/fanboys, o jejich chování, a tak. Kluci tam byli celkově dost opomínáni :/ což byla chyba, protože my jsme tam dotáhly tři. Uke prohlašoval, že není yaoifanboy, ale je něco nad tím, že vede všechny yaoistky. A neustále říkal, jak má yaoistky rád :3.
Po přednášce se naše řeči uchýlily k Junjou Romantice, a kluci nám navrhli, že stáhnem vyšlé díly třetí série, přestěhujem se do jednoho pokoje a budem se v noci dívat. TO MĚ OPRAVDU ZAMRZELO!!! MY DO UBYTOVEN NEMŮŽEME! Příští rok tam budeme spát, a to alespoň na jednu noc. Tohle za to stálo. A navíc se pak Uke přestěhoval za Izumim a spali vedle sebe >w
Pokračovali jsme na Galavečer. Uke nás provokoval - třeba jsme šli po schodech, on a Izu byli před námi, a on mu dal ruku kolem ramen… Nevím, jestli to dělal schválně, nebo ho chtěl prostě jenom obejmout *to druhé, pls!*. Proto jsem na Galavečer skoro ani nedorazila, křečovitě svírala zábradlí, a doufala, že nehodím hubu xD *just fangirling hard*.
V tělocvičně jsem si ty dva stihla rychle odfotit, pak Uke někam utekl.
Nejprve valily klasiky, na ploužák nebo valčík jsme se s Izumim nenápadně vypařili na vzduch a nechali Grelli ať si zatančí se Speedym. Naštěstí se Galavečer za chvíli rozjel, jako retardi jsme valili mašinku po celé tělocvičně, a pak makarenu a gangnam style (nikdo od nás to nepobral, tak jsme z toho měli akorát prdel). Nebýt toho dusna a horka, byl by Galavečer bez chyby. Po ukončení nás ještě kluci a Jeff odvedli k metru, a v jedenáct domů… protože o víkendu nám blbě jezdili šaliny. V neděli bezpodmínečně vstáváme 8:00. Já si dávám OC maid verzi, Grelli se nevzdává Grella, a po deváté vyrážíme. Na desátou potřebujeme stihnout důležitou přednášku Transvestismus v yaoi, a to i za cenu nevyspání. Protože přece jen, mám s sebou Grella. Sice prošviháváme začátek, ale i tak většinu stihneme. Opět odcházíme s tunou tipů na yaoi, které si jistě později vyhledám :3333.
Jen co vyjdeme, potkáme Ukeho s Kate. Ukeho si ukradneme, a já ho pak srdečně pozvu na Bubble tea, protože už chudáček neměl peníze a já byla bohatá svině. Sice jsem měla problém se s asijskou paní prodavačkou domluvit, neuměla moc česky, a pět minut později jsem však odcházela s dvěma bubble tea v ruce. Povídali jsme si na lavičkách, zdravili procházející a pomalu začínali panikařit, že už je poslední den conu, a že za čtyři hodiny pojedeme všichni domů!!!
Nahozené téma bylo velice stresující, tak jsem Ukeho radši česala OwO
Trochu nás všechny mrzelo, že se Izumi někam ztratil se svou partou, a já tak neměla moc šancí k focení. Navíc jsem měla slíbenou pusu (jako aby si ji dali oni dva, nemyslete na zvrhlosti xD) takže bylo jasné, že jsem je chtěla dostat k sobě xDD.
Uke se později oddělil, s Jeffim odcházíme na nákupy. Já si hrdě kupuji plakát Sekaiichi hatsukoi, další díl SnK a Hetalii, načež můžu spokojeně umřít. Čas trávíme s lidma, vidíme je posledních pár hodin, pak bude nadlouho utrum. Možná je už pak neuvidíme nikdy. Asi kolem druhé hodiny si jdeme sednout za Izumim do altánku, no posbíralo se nás tam asi deset. Myslím, že to bylo nejlepší zakončení, které jsem si mohla přát. Hiori donesla pizzu, povídali jsme si, Grell a Jeff dělali strašné kraviny *radši to tady nebudu ani popisovat, do blázince nechci*… Ve tři odpoledne už šlo vážně do tuhého. Loučili jsme se. Nastalo skupinové objímání, pak odchází Uke a Kate na metro a my je jdeme doprovodit. Ještě jim stihnu zaplatit lístek (no vy mě nemít… :D), obejmout, udělat skupinovou fotku, na které se tváříme jako největší kreténi… A najednou jede metro, oni od nás odjedou, a my si uvědomíme, že nám odtikávají minuty do konce. Těsně se mineme s Izumim a Hiori, a nestihneme se s nimi ani rozloučit. Na poslední bolestivou půlhodinku najdeme Jeffa a konečně si s ním (a někým kdo se přidal) zahrajeme ten Just dance. Všichni chceme prohrát - a já byla druhá -.-. Potom nám už nezbývá než vyjít před budovu, ještě potěšit nějakého reportéra a udělat s ním krátký rozhovor… A jet domů.
Jeff brečí. Já skoro taky. Konce jsou hrozné… Nastupujeme do auta, a jedeme pryč. Domů. A věřte, že to bolí…

Advík stál po organizační stránce za nic. Navázala jsem tam ale tolik kontaktů, že se celý, vymakaný Animefest mohl jít zahrabat. Nebudu tyto dva cony srovnávat. Každý měl něco do sebe, a já myslím, že odteď bude každý další con jenom lepší. Těším se na Akicon, a kdyby nevyšel, tak na AF 2016. Koho tam uvidím? :)

Závěrem se vám omlouvám za rozsáhlost tohoto článku, ano, nejspíš to nikoho ani trochu nebavilo. Ale opravdu to nešlo víc zkrátit xD. A to jsem spoustu věcí ještě vynechala…

Přes Aftercon depression jsem se naštěstí už dostala. Teď nastala fáze: TĚŠÍMSENADALŠÍCON.

Jestli budete mít zájem o výsledky našeho průzkumu: Sexuální orientace otaku, pište do komentářů, případně kontaktujte mě.

Mějte se pěkně ;). Budu se na vás těšit u dalšího článku ;)).

P.S. Tento článek má opravdu téměř těch "slibovaných" 4000 slov xD snaha byla xD.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Will-chan Will-chan | 11. září 2015 v 18:01 | Reagovat

4000 slov?? O.O OMG tak to seš teda hodně dobrej, jeeej doufám že se na Akiconu uvidíme :33 a jo já bych chtěl vědět jk ten výzkum skončil pls :D

2 Will-chan Will-chan | 11. září 2015 v 18:03 | Reagovat

No a taky hodně lituju toho že jsem tam s váma neztrávil víc času :(....ale fkt ten Albert byl proste......crazy seznamovák :D xD

3 Suteki Suteki | 13. září 2015 v 21:04 | Reagovat

[1]: Jo, fakt skoro 4000 xD. Albert byl crazy, ostatně jako skoro celej advík. Na Akicon asi nejedu, bohužel... takže někdy musíš přijet ty, už u nás byl Uke, a Jeff snad dojede v listopadu na víkend... Už mi pár lidí psalo s výzkumem do mailu, takže ho sem dám. Jinak mě taky mrzí, že jsme spolu nebyli dýl... páč jsi super :33 tak snad se brzy uvidíme! Můj domov je ti otevřený!

4 Will-chan Will-chan | 17. září 2015 v 16:29 | Reagovat

Dobře a určitě za váma někdy přijedu! :) :3

5 Lucille-chan Lucille-chan | 19. září 2015 v 19:02 | Reagovat

Úžasný Lojzí..Upřímně brečel sem ještě pár dní po Advíku,jsem ráda,že aspoň Gtc zahojil mé rány (a jedna osoba taky). Těším se až( a jestli) přijedu a doufám,že to vyjde,kdyžtak bych dojel o vánočních prázdninách xddddd

6 Suteki Suteki | 23. září 2015 v 18:15 | Reagovat

[4]: jasný :) akorát Grelli to asi ztratil o.O tak uvidíme jak výzkum najde xD

[5]: Well, možná nám vyjde Akicon, aspoň na sobotu a neděli. Dojeď kdy chceš, a snad ti to s danou osobou vyjde..:)

7 Renyu Renyu | E-mail | Web | 10. října 2015 v 11:21 | Reagovat

Super článek xD prej ten váš průzkum "jehovistky" :'DD Cože, pojedete na Akicon? To se třeba i uvidíme x)

8 Suteki Suteki | 24. října 2015 v 20:21 | Reagovat

[7]: Nakonec bohužel ne... Ale děkuju, mám dobrý pocit že se to někomu chtělo číst :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz