I´m sorry...

24. prosince 2015 v 8:00 | Aware |  Yaoi FF
Pairing: Ryuuzaki x Light Yagami
Anime: Death noteTěšit se můžete na: shounen ai, soft yaoi
Anotace: Well, povídka, která mě stála krev a slzy, stejně jako všechny, které píšu pro Grelli :D. Snad se ti bude líbit, a alespoň částečně splní tvá očekávání. Jinak pro ty co neví - očekávejte typickou depresivní slaďárnu ^^. Mějte všichni kráááásnééé Vánoce, moc dárků, radosti, bla bla bla... :D Your Su-chan ^^
"Tohle bychom neměli dělat. Není to správné."
"Kvůli Mise?"
"Lighte, já vím, že jsi Kira…"
Ryuuzaki ležel tiše vedle Lighta na posteli. Poslouchal, jak pravidelně oddechuje, stulený na bok v klubíčku. Už neměl dalších pochybností. Light Yagami je Kira. Jeho tak silný instinkt mu nikdy nic nenaznačoval víc, jako právě tuto informaci. Věděl to. I bez přímých důkazů mu to bylo jasné. A teď stál na pokraji šílenství. Pátrání zastavit nemohl. A taky by byla hloupost přiznat Lightovi, že už si je na 100% jistý. Light je chladnokrevný zabiják. Jediné, co ho před jistou smrtí chránilo, bylo, že Light nezná jeho jméno. Ale pokud se ho jednou dozví, ani na vteřinu nezaváhá. Ani na jednu, hloupou vteřinu se nepozastaví nad cenou jeho života. A nějaké city v tom nebudou hrát roli.
City - právě to ho nyní dostávalo na pomezí mezi hysterií a depresí. Kdyby si k Lightovi vytvořil během, vyšetřování negativní, nebo alespoň neutrální vztah, mohl by teď jednat v zájmu spravedlnosti. Jistě by se také horlivěji hrnul do hledání usvědčujících důkazů. Jenže kvůli citům se držel zpátky. Jeho vztah k Lightovi byl bohužel kladný - více, než si dokázal připustit. Kolikrát už si za takto probdělých nocí namlouval, jak toho zločince nenávidí. Jak přece chladnokrevně připravil o život stovky lidí. Namlouval si, že se těší, až to celé skoncuje. Potom se však podíval do té nádherné, spící tváře, a byl si jistý, že je všechno úplně jinak. Že k muži, který je k němu připoután, necítí nenávist, ale naopak hoří láskou, která je ještě mnohem nebezpečnější než v Romeovi a Julii.
***
Light se vzbudil jako první. Unavený pohled mu spadl na spícího Ryuuzakiho. Jenom ve spánku bylo možné spatřit jeho rty zvlněné do spokojeného úsměvu. Právě v těchto nestřežených chvílích se mu líbil nejvíce. Poklidný, vyrovnaný a usměvavý. Jako by ho veškeré zlo světa vůbec netížilo.
A ani nebude… pomyslel si Light. Zbavím svět veškerého zla, a udělám to pro tebe. I když ty mým činům nerozumíš. Bude to dokonalý svět. Jen ty mi tam budeš chybět k absolutní dokonalosti…
Následně si v duchu věnoval pohlavek. Nad čím to sakra přemýšlel?! Nešlo o to, že kochal krásou chlapce, ale že se jedná o jeho úhlavního nepřítele? Neměl by myslet v dobrém na člověka, kterého dřív nebo později zničí. Proto se s otráveným výrazem překulil na druhý bok, zády k jeho spanilému obličeji.
Chvíli se marně pokoušel znovu oddat spánku. Když se mu to nějakou dobu nedařilo, navíc ucítil nutkavou potřebu zajít si na toaletu, rozhodl se černovlasého detektiva vzbudit.
"Ryuuzaki…" otočil se. Pohled na jeho tvář mu opět zmrazil všechny vnitřnosti v těle, do nesouvislé, nefungující hroudy. Mladší se však ke vstávání dvakrát neměl.
"Ryuuzaki!" řekl trochu ostřeji a hlasitěji, než měl v plánu. Na to druhý překvapeně zamrkal.
"Co je?"
"Musím na záchod." Zrudl. Člověk by čekal, že už si po týdnech připoutání na podobné věci zvykne - ale nezvykl. U něj ne.
"Bože, jsi jako malé dítě. Nemohl jsi to chvíli vydržet?" obořil se na něj Ryuuzaki, a neochotně se vyhrabal z postele. Na sobě měl jen boxerky. Jako by mi to dělal schválně… řekne si Light pro sebe, načež odvrátí pohled.
Z toho, jak vždycky čekal před dveřmi, které ani nebyly pořádně zavřené, byl Light nervózní. Poslední dobou byl nervózní ze všeho.
***
"Já už to takhle nevydržím!" zakřičela najednou Misa, a pohodila blonďatými culíky. Oba příslušníci mužského pohlaví, sedící u sebe trochu blíž, než bylo nutné, si vyměnili překvapené pohledy. Ryuuzaki, usazený ve své obvyklé poloze zrovna obíral čokoládovou polevu z dortu.
"Děje se něco, zlato?" optal se Light, ale bylo v tom asi tolik zaujetí, jako když popisujete den, který jste celý prospali.
"Tohle se děje! Už tě skoro nevidím, a pokud ano, je tady ten ňouma a přecpává se!"
Light si vzdychl. Neřešil to s ní poprvé, a nejspíš ani naposled.
"Miso, ty víš, že je to nutné."
"Jak dlouho to ještě bude nutné?" vřískla. "Abych si nezačala hledat jiného kluka, Lighte!"
Light měl sto chutí jí odvětit, že by mu to bylo jedno. Nemohl se však poddat takové pošetilosti. Nasadil proto ublížený výraz.
"Ne, zlatíčko, to mi nesmíš udělat! Víš, že tě přece miluju!"
V ten moment pohled blondýnky dočista změkl. Ryuuzaki se neubránil úšklebku. Ta holka byla opravdu hloupá.
Ucítil, jak ho něco štíplo do zad. Byl to Light, pravděpodobně tím naznačoval, aby trochu krotil své emoce. On však natáhl ruku za záda, a dotkl se té jeho. S potutelným úsměvem ho štípl nazpátek, ruku mu ale už nepustil. Nejdřív ji chvíli držel jen tak - a za chvíli měli už propletené prsty. Ryuuzaki jemně přejížděl bříškem palce po dlani hnědovlasého, a dočista ho tím paralyzoval. Stále čekal, kdy se odtáhne. Light však na nic takového neměl ani pomyšlení. Už z toho jediného, hloupého doteku prstů se mu zastavoval dech. Snažil se na sobě nedat nic zdát, ale asi se mu to úplně nedařilo. Tep i dech měl značně zrychlený, do obličeje se mu hrnula krev. Neměl ponětí, o co se Ryuuzaki snaží. Přesto držel pusu zavřenou, dokud Misa znuděně neodešla. Jakmile se tak stalo, černovlasý okamžitě vyprskl smíchy. To Lighta zarazilo.
"Tak miluješ, jo?" ruku mu stále nepouštěl, ale aspoň ji dostal do pohodlnější polohy.
"Samozřejmě." Prohlásil bez mrknutí oka.
"Proč mě tedy držíš za ruku?"
"Myslel jsem, že ty držíš za ruku mě."
"Asi ano. Proč ji tedy nepustíš?"
"A proč ji nepustíš ty?"
Ryuuzaki jeho ruku nepustil. Ale naklonil se k němu, aby mu věnoval něžný, tichý polibek. Pak se jen odtáhl, a o celé věci už nepadlo ani slovo.
***
O dva dny později, když jen tak bezcílně prohlíželi záznamy z kamer, jako by snad doufali, že to k něčemu povede, přiběhl poslíček a donesl Lightovi dopis. Nebyla na něm adresa budovy, jen jméno, tudíž ho musel poslat někdo zevnitř. Podle úhledného, pavoučího písma ihned poznal kdo. Misa.
Protočil panenky, a očekával nějakou rozhořčenou slaďárnu. Nic jiného ho ani nenapadlo.
Avšak opak byl pravdou. Hned jako první upoutal jeho pozornost jasně červený nápis, který hlásal: Přečti si to v soukromí.
Light se musel nad tou hloupostí pousmát. Jako by snad někdy v poslední době měl soukromí. Proto se jen na točící židli otočil tak, aby mu nikdo neviděl přes rameno, a začal číst:
Lighte,
Už nemůžu déle vydržet naše odloučení. Propadám depresím. Když si toho Rem všimla, zajímalo ji, co se mi stalo, patrně víc, než by to zajímalo tebe. Vyložila jsem jí naši situaci, a víš, co mi řekla?
"Jestli za všechno to neštěstí může L, postarám se o to, aby ti ho už nezpůsoboval. A pokud to můžu zapříčinit jen tím, že se postarám, aby L zemřel, pak mi věř, že to pro tebe udělám. Jediné co chci je, abys byla zase šťastná, usměvavá Misa."
Rozumíš tomu? Rem pro nás zabije Ryuuzakiho, pokud si to budeme přát!
Nemyslím si, že budeš pochybovat, i tak ti ale dám čas na rozmyšlenou. Za týden, až se znovu uvidíme, můžeme probrat podrobnosti. Ryuuzakiho smrt budeme označovat pod pojmem divadlo - tak to nebude nápadné!
Rozhodni dobře. Nezapomeň, že je to poslední člověk, který stojí v cestě k našemu dokonalému světu - krom toho by třeba brzy mohl najít nějaký důkaz, kterým by nás oba usvědčil.
Asi ti nemusím připomínat, abys tento dopis hned zničil, že?
Misa, xoxo
Light si na malý moment dovolil strnout. Hlavou mu problesklo neopodstatněné zděšení. Zabít Ryuuzakiho?! Dřív to možná bylo jeho zbožné přání, ale teď? Panika se mu rozlila v žilách. Proč tahle možnost nepřišla, když jsem ještě bral Ryuuzakiho jako nebezpečného nepřítele? Tehdy bych vynesl rozsudek smrti ještě, než bych ten dopis dočetl.
V duchu se napomenul. Hlavně klid. Mysl se mu uklidnit nepodařilo, ale na obličeji se mu znovu rozlil poklidný, až trochu znuděný výraz. Doufal, že si jeho chvilkové nepříčetnosti nikdo nestihl povšimnout.
"Co se děje, Lighte?" zeptal se ho černovlasý. Z jeho hlasu nešlo rozpoznat zhola nic.
"Misa mě zve do divadla… Teda, spíš nás zve do divadla."
"Promiň, že vám dělám křena."
"Neděláš nám křena, Ryuuzaki, to vůbec ne!" vyhrkl hnědovlasý. Následně by si nejraději dal facku, když si uvědomil, jak divně to muselo znít.
"Chceš snad říct, že ona dělá křena nám?"
"C-co?!"
Tohle znělo ještě divněji. Nedokázal potlačit smích, a za chvíli už se oba chechtali jako malí kluci.
"Líbíš se mi, když se směješ, Lighte…"
Sám se potom pousmál, tím svým speciálním a krásným úsměvem, který míval jenom ve spánku, a jindy ho na něm neviděl.
"To ty mně taky."
Hleděli jeden druhému do očí. Oba přemýšleli nad tím samým. Jak jen ho k čertu dokážu zabít?
Byl to opět Ryuuzaki, kdo udělal první krok, a vystartoval po těch hladově čekajících rtech. Cítil strašnou, bodavou bolest v hrudníku. Pocit, že se rozpadne. A tehdy poprvé vážně zapřemýšlel nad smrtí. Pokud nezabije Lighta on, tak Light zabije jeho. Nic mezi tím… Anebo se snad v tom chlapci mýlil? Opravdu by s ním mohl mít slitování, když ho teď tak vášnivě líbal? Hůř už se zamilovat nemohl.
Light cítil poprvé ve svém životě opravdovou touhu. Touhu po muži, kterého nikdy nebude mít. Ta představa ho ničila. I kdyby odmítl nabídku Misy a nezabil ho - dřív nebo později by Ryuuzaki našel nějaký důkaz. Určitě někde udělal chybu, kterou přehlédl. Obyčejnou drobnost, otisk, vlas… Jednou by se na to přišlo. A on chtěl být pánem svého nového světa. Bude však pro něj mít ten svět význam, když tady nebude onen černovlasý detektiv, který by mu házel klacky pod nohy? Jestli ano, tak ho neviděl.
Po obličeji mu tiše stekla slza, a hned za ní další. Ryuuzaki se odtáhl. Chytil ho za ruku - jako když ho držel poprvé, a přejel palcem po jeho dlani, úplně navlas stejně. Sice se povzbudivě usmál, ale v očích se mu zračil smutek. Možná mě taky nechce ztratit… pomyslel si Light, ale hned tu myšlenku zase zavrhl.
"Pojď, půjdeme si lehnout…" odvedl Lighta k nim do pokoje. Zároveň dopadli na postel. Hnědovlasý se k druhému přitulil, a přestal zadržovat pláč.
***
Následující dny byli oba duchem nepřítomní. Pokud se však odhodlali k polibku, byl vždycky plný vášně - jako by měl být jejich poslední.
Den předtím, než se měli sejít s Misou, se Light stále nerozhodl. Pořád měl v hlavě ten krásný a naivní plán, ve kterém pošle ji, a celé její "divadlo" do háje, Ryuuzaki nikdy žádný důkaz nenajde, případ Kira bude zameten pod stůl jako nevyřešený, a oni spolu budou žít šťastně až do smrti. Žádná jména, žádná elektrická křesla. Ha, ha, ha.
Tohle asi bude dlouhá noc…
Jen co si vedle sebe lehli do postele, Ryuuzaki pronesl: "Copak se děje? Jsi dnes jako na jehlách."
"Celá tahle věc… mezi námi… mě dost znervózňuje, abych pravdu řekl." Řekl Light tím nejpřesvědčivějším způsobem, který dokázal.
"Nevypadal jsi, že ti to vadí."
"Nevadí mi to - je to to nejkrásnější, co jsem kdy zažil!"
"A to jsi ještě nic nezažil." Ušklíbl se, když Light maličko zrudl.
"Asi se jen bojím, že tohle všechno… krásné… brzy skončí."
"To si popravdě taky myslím. Ale to je život. Neměli bychom tedy užívat každé společné chvilky, kterou nám život přináší?"
Černovlasý nečekal na odpověď. Jazykem jemně olíznul jeho spodní ret a následně ho skousl mezi zuby. Druhý mu sám od sebe trochu pootevřel pusinku, a tak se rty přisál na jeho. Nechal Lighta, aby si lehl, a pak na něj obkročmo sedl. Pomalu začal odshora rozepínat knoflíky jeho košile. Každé odhalené místo následně políbil. Když je rozepnul všechny, vytáhl si Lighta do sedu a košili mu stáhl z ramen.
Ani hnědovlasý však nezůstával pozadu. Sám hbitě přetáhl Ryuuzakimu jeho bílé tričko přes hlavu, a pak ho líbal na krku, klíčních kostech, až se rty pomalu přisál na jeho bradavku.
Mladšímu uniklo tiché zasténání, ale pak od sebe Lighta odstrčil, až dopadl zpátky na postel. Tady chtěl iniciativu on.
Trýznivým tempem začal tam, kde Light skončil. Prsty mu vzrušil jednu bradavku, o druhou se postaral jazykem. Nezdržoval se tím moc dlouho - už teď se mu v hlavě začaly rojit pochybnosti, a on měl strach, že by to ani nedotáhl do konce.
Stáhl Lightovy kalhoty a přes látku boxerek přejel rty. Cítil, jak moc ho chce. Vzal jejich okraj do zubů, a sundal je. Tím Lighta osvobodil od nepříjemného pocitu sevřenosti, který sám dobře znal.
Jeho přirození stálo v pozoru. Olízl ho po celé délce. Když si špičku jeho penisu vzal do pusy, odpovědí mu bylo vzrušené vzdychnutí. Po pár pohybech hlavou se však odtáhl.
"Proč jsi přestal?" zakňučel Light.
"Tohle bychom neměli dělat. Není to správné."
"Kvůli Mise."
"Ne - Já… Lighte, já vím, že jsi Kira."
Na moment utichly veškeré zvuky. Jakoby se najednou uzavřeli do velké, zvukotěsné bubliny, kde byli jen oni dva.
"Nejsem Kira! Kolikrát jsme to už řešili? Kolik jsem toho musel podstoupit? To mi po tom všem nevěříš?!"
"Vím, že jsi Kira. Jsem si tím jistý. A jakmile proti tobě najdu důkaz, půjdeš na popraviště. V téhle hře se nehraje na city, nebo na osobní náklonnost. Asi jsme oba doufali ve víc… Bohužel, pro nás dva žádné víc být nemůže."
Ryuuzaki si byl doopravdy jistý jen prvními dvěma větami. Ale oba dobře věděli, že tenhle "vztah" nemá budoucnost. Postrádá logiku. Může žít jenom jeden. Ryuuzaki tušil, že to bude Light, a nebránil se tomu. Stejně teď nemohl nic udělat.
"Nekoukej na mě, jako by ti uletěly včely…" řekl už mírněji černovlasý, a sedl si zpět vedle něho. Light mu stále jenom opětoval pohled plný zoufalství a nerozhodnosti.
"Tebe to mrzí, co?" pousmál se smutně. Druhý přikývl. "I mě to mrzí. Mrzí mě, že nejsme dva úplně obyčejní kluci, místo úhlavních nepřátel. Mrzí mě, že s tebou nemůžu být."
Chvíli se odmlčel, a pak jen pronesl: "Pojď, půjdeme si lehnout…"
I protentokrát se Light schoulil do klubíčka a přestal zadržovat slzy.
"Takže Lighte… Půjdeme do toho divadla?" prohodila Misa, jakoby nic.
"Půjdeme." Oznámil Light jako bez duše.
"A víš, kdy divadlo začíná?"
"Ne."
"Fajn. Divadlo začne zítra, přesně ve dvanáct, s maximálním zpožděním 40 sekund." To poslední mělo být chápáno jako jakýsi vtip, a jen Light si uvědomil pravý význam jejích slov.
"Ještě něco?"
"Jediné, co po vás chci je, abyste byli s Ryuuzakim nachystaní. Pokud možno se oblečte nějak slavnostně." Usmála se, a mrkla. Ona to brala jako vítězství. Light to bral jako prohru. Prohru v jediné lásce, kterou kdy měl šanci poznat.
O včerejší noci se opět nebavili. Jejich dnešní hranicí bylo večerní líbání. Hnědovlasý se ho snažil nabažit - zbývalo mu 12 hodin. Skoro ani nespal. Celou noc sledoval jeho klidnou tvář, která nevěděla, co ji brzy čeká. Počítal hodiny. Odbila sedmá - už jen pět hodin. Měl chuť Ryuuzakiho teď hned vzbudit, a něco dělat. Líbat ho, jen tak vedle něj lenošit, nebo si s ním povídat. Ale jen ho tak sledovat, zatímco mu nemilosrdně odtikával čas ho zabíjelo.
Když se černovlasý vzbudil, Light si vymyslel, že tu právě byla Misa, aby mu řekla, že se divadlo přesunulo na později, tudíž mají zhruba do dvanácti čas pro sebe. Nebylo to zrovna mnoho. I když on by asi potřeboval roky, aby byl spokojený…
V 11:30 začalo jít do tuhého. Hnědovlasý se zoufale snažil si užít posledních pár chvilek s ním. Nervózně co chvilku pokukoval po hodinkách.
11:56.
"Zase jsi jako na jehlách, Lighte…"
"Ryuuzaki? Poslouchej mě." Vyhrkl zoufale.
"Poslouchám."
"Chci, abys to věděl. Musíš to vědět. Já - Mám tě rád… Teda, chci říct… Miluju tě."
"Jsi blázen, Lighte…"
"Možná jsem. Ale miluju tě. Ať už je to jakkoliv, ať už jsem Kira, nebo ne. Tohle se nezmění."
"Děkuju…" zašeptal, a pohladil ho po tvářích.
11:58
"Promiň mi to všechno, Ryuuzaki… Promiň mi to… Prosím…"
"Co ti mám odpouštět?"
"Úplně všechno…"
11:59
Slzy měl na krajíčku. Přitáhl si ho k polibku.
12:00
Najednou Ryuuzaki strne. Oči se mu vyvalí z důlků, rukou se chytí za srdce. Najednou mu během té vteřiny dojde všechno. Důvody, proč se omlouval, proč byl tak nervózní… Rád by si jako poslední věc uvědomil, jestli se na něho vůbec zlobí. Rád by mu řekl, že ho taky miluje. Rád by udělal takovou spoustu věcí, které už udělat nemůže. Zatmí se mu před očima, a poslední co zaregistroval, byl křičící Light.
Light opravdu křičel. Zařval: "Zavolejte záchranku!" i když to postrádalo smysl. Z očí se mu vyřinuly slzy. Zasekl se na slově "promiň", a i ve chvíli, kdy přiběhli ostatní, stále jen opakoval: "Promiň, promiň, promiň…"
Misa si myslela, že je onen záchvat paniky jen perfektně zahraný. Ale nebyl. Takhle by to nezahrál dokonce ani Light. To, co předvedl, byl nefalšovaný výbuch zoufalství.
Jestli Lighta nakonec dopadli, už nevíme. Víme jen to, že už si nikdy nedokázal odpustit, co provedl milované osobě…
VESELÉ VÁNOCE VÁM VŠEM! :33
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Glellík <3 :* Glellík <3 :* | Web | 24. prosince 2015 v 15:43 | Reagovat

Jak krev a slzy?! Vždyť jsi říkala, že tě to dokonce i začalo bavit! :D A už se psychicky připravuj, myslím, že na svátek budu chtít ten stejný pár, když mi TakuYuya nedopřeješ :P
No, ale každopádně, k povídce - KAWAII! Ano, přesně takhle nějak jsem si to představovala! *w* Mega se mi líbilo to s Romeem a Julií :3 A jak se drželi za ty ruce, to bylo nepředstavitelně sladké :33 Ale zároveň se tím nesla ta správa DN pochmurná atmosféra, takže totálně awesome <3
Jo a ten začátek nemáme až tak stejný, tohle je v klidu xD Naopak konec mě rozbil, já tam skoro brečím, a teď najednou "Veselé Vánoce všem!"... Úplně... ty vole, jak můžu mít teď veselé Vánoce?! xD Takže...dobrá práce qwq
Ale...máš tam přesně takový fail, o kterém jsme se bavily xD 2x tam máš Ryuuzakiho označeného za mladšího, ale on je o nějakých 7 let starší xD
No ale, v každém případě, arigatou gozaimasu! Vážím si tvých slz a krve! QwQ

2 Gayruu Gayruu | 3. ledna 2016 v 13:45 | Reagovat

Jojo... Spanilý obličej ~ww~

3 Suteki Suteki | 4. ledna 2016 v 16:11 | Reagovat

[2]: Kvůli komu myslíš, že jsem to tam dala? :DDD
Spanilý mrak a maďarská čtverka forever xD

4 Yumiko Yumiko | Web | 9. ledna 2016 v 10:57 | Reagovat

Úžo bůžo! Awesome! Sice tenhle pár moc nemusím ale ty mi ho zase nějak zpříjemňuješ jako Ciel x Sebby xd ještě jednou awesome povídka :3

5 Neli-chan Neli-chan | E-mail | 18. ledna 2016 v 15:45 | Reagovat

ježíš to bylo tak kawaii. Píšeš pěkné povídky. nejvíc si mě zničila tím: Veselé Vánoce. Já v tu chvíli brečela -w-

6 terik terik | 16. listopadu 2016 v 1:01 | Reagovat

Páni skvělá povídka =) opravdu mě bavilo to číst a zajímalo jak to ukončíš a takovéhle zakončení je opravdu supr =D (hlavně se mi líbil nápad s hodinami - minuta po minutě =3 )

7 XXXX XXXX | Web | 5. února 2017 v 17:39 | Reagovat

Máte oblíbené asijské skupiny, osobnosti, filmy, seriály nebo máte rádi anime, mangu či korejskou kosmetiku? Baví vás psaní? Pak hledáme právě vás!

https://www.facebook.com/asianstar.cz/posts/459739727483310

8 Smithd450 Smithd450 | E-mail | Web | 26. října 2017 v 18:53 | Reagovat

Fckin awesome things here. I am very glad to see your article. Thanks a lot and i'm looking forward to contact you. Will you please drop me a mail? kkdfeegbgedcfkcg

9 Pharmg673 Pharmg673 | E-mail | Web | 27. října 2017 v 12:27 | Reagovat

Hello!<a href="http://via3indian.com/#1.html">viagra from india</a>

10 Pharma37 Pharma37 | E-mail | Web | 27. října 2017 v 12:28 | Reagovat

Hello! viagra from india http://via3indian.com/#4.html

11 OlegNaift OlegNaift | E-mail | Web | 17. listopadu 2017 v 2:53 | Reagovat

en ligne viagras

      http://viagraonlinelka.com/ - purchase viagra

    <a href="http://viagraonlinelka.com/">buy viagra</a>

    generic viagra no prescriptio

12 WiktoriyaNaift WiktoriyaNaift | E-mail | Web | 20. listopadu 2017 v 16:36 | Reagovat

the best place cialis femele

      http://buycialisjh.com/ - generic cialis online

    <a href="http://buycialisjh.com/">cialis online</a>

    cialis werking

13 WiktoriyaNaift WiktoriyaNaift | E-mail | Web | 20. listopadu 2017 v 18:35 | Reagovat

only now generic cialis pill

      http://buycialisjh.com/ - cialis cheap

    <a href="http://buycialisjh.com/">generic cialis online</a>

    comprare cialis a milano

14 WiktoriyaNaift WiktoriyaNaift | E-mail | Web | 20. listopadu 2017 v 23:16 | Reagovat

generic cialis net

      http://buycialisjh.com/ - cialis

    <a href="http://buycialisjh.com/">generic cialis online</a>

    le cialis est il efficac

15 WiktoriyaNaift WiktoriyaNaift | E-mail | Web | 21. listopadu 2017 v 4:38 | Reagovat

canadia cialis

      http://buycialisjh.com/ - cialis

    <a href="http://buycialisjh.com/">cialis online</a>

    only now cialis to order

16 Smithb813 Smithb813 | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 15:24 | Reagovat

whoah this blog is fantastic i really like studying your articles. Keep up the good paintings! You understand, many individuals are looking around for this info, you could aid them greatly. babfddagadkgdedk

17 Smitha332 Smitha332 | E-mail | Web | 13. prosince 2017 v 6:56 | Reagovat

hi!,I really like your writing so so much! proportion we communicate more about your post on AOL? I need a specialist on this space to unravel my problem. Maybe that's you! Looking ahead to see you. bgdekbdcdfaagecf

18 Smithk447 Smithk447 | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 7:53 | Reagovat

This design is wicked! You obviously know how to keep a reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog well, almostHaHa! Wonderful job. I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool! ccdbdedbeacgabck

19 Smithe743 Smithe743 | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 6:09 | Reagovat

Very energetic blog, I enjoyed that a lot. Perhaps there is a part 2? gabedcddcdafeeed

20 Smithb735 Smithb735 | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 21:16 | Reagovat

I am so grateful for your blog article.Really thank you! Fantastic. gecadafeeebcdaga

21 Smithd624 Smithd624 | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 0:25 | Reagovat

Nice blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog stand out. Please let me know where you got your design. Bless you dcededeebaadgfdd

22 Loans Loans | E-mail | Web | 10. října 2018 v 2:24 | Reagovat

bad credit loans direct lenders <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">credit loans guaranteed approval</a> quick loan <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>bad credit loans direct lenders</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

DESIGN BY ADÍS

~ myworldsfan.blog.cz